۱۵ پروژه ورزشی هفته تربیت بدنی در هرمزگان به بهره برداری می رسد

بندرعباس ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان گفت: ۱۵ پروژه ورزشی به ارزش ۱۱۷میلیارد ریال هفته تربیت بدنی دراستان بهره برداری می رسد.

محمود رضا امیاری  روز دوشنبه در نشست خبری با رسانه ها با تبریک هفته تربیت بدنی اظهار داشت: همچنین دراین هفته بیش از ۴۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی شامل یادواره شهدای ورزشکار، همایش و جشنواره های پیاده روی، غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری مسابقه های مختلف هیات های ورزشی، برگزاری جشنواره های ورزشی، همایش کوهپیمایی و دوچرخه سواری برگزار می شود.

وی ادامه داد: در بخش جوانان رشد خوبی داشتیم و در برخی شاخص ها رتبه های بسیار خوبی به دست آورده ایم، از در حوزه بانوانان کارگروه های تخصصی رشته های مختلف تشکیل شده و در راستای استعدادیابی که مهمترین اصل در توسعه ورزش استان است، فعالیت های خوبی در حال انجام است.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان  اظهار داشت: المپیاد استعدادهای برتر در بهمن ماه امسال در ۲۲ رشته برگزار می شود ، ۶۴۸ نفر ورزشکار مرد و ۴۳۳  نفر از ورزشکار زن از استان به این المپیاد اعزام می شوند، همچنین یادواره شهدای ورزشکار در هفته تربیت بدنی برگزار و از پیشکسوتان و جانبازان این عرصه تجلیل به عمل خواهد آمد.

امیاری، تجلیل از همکاران و بازنشستگان اداره کل ورزش و جوانان و خیران ورزشکار را از دیگر برنامه های اجرایی در هفته تربیت بدنی دانست و عنوان کرد: هیات همگانی استان در حال راه اندازی لیگ تندرستی در سطح استان است و قصد داریم با این اقدام شور و نشاط ایجاد کنیم.

وی، از تمامی خبرنگاران به خاطر پوشش اخبار حوزه ورزش قدردانی قدر دانی کرد و یاد آور شد: هرگونه پیشنهاد و انتقاد از سوی خبرنگاران را می پذیریم چرا که نقد ما را در مسیر پیشرفت و ترقی قرار می دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان تصریح کرد: رویکرد برنامه‌های امسال اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان بر اساس شعار وزارت "ایران تندرست، ایران همدل، ایران قوی" است.

امیاری  افزود: هفته تربیت بدنی از ۲۶ مهر آغاز وتا ۲ آبان ادامه دارد،همه باید یکی از مهمترین اهداف روزمره زندگی خودرا ورزش قرار دهیم تا سلامت جامعه افزایش پیدا کند و در این هفته جشنواره  بومی محلی سراسری  نیز در جزیره قشم برگزارمی شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha