اردوی استعدادیابی تیم ملی زیر ۱۶ سال منطقه شش کشور در بندرعباس آغاز شد

بندرعباس ایرنا-رییس کمیته جوانان هیات فوتبال هرمزگان گفت: اردوی استعدادیابی تیم ملی فوتبال زیر ۱۶ سال منطقه شش کشور انتخابی تیم ملی با حضور ۶۰ بازیکن در بندرعباس آغاز شد.

منصور رییسی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اردو با حضور ۶۰ بازیکن از چهار استان  بوشهر ، فارس ، کیش و هرمزگان به مدت سه روز در زمین چمن ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار می‌شود.

وی ادامه دا: این اردو زیرنظر هشت مربی استعدادیاب و کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در حال برگزاریست و قرار است در پایان نفرات منتخب به اردوی نهایی برای حضور در مرحله نهایی  زیر ۱۷ سال درآبان ماه جاری درتهران برگزار خواهدشد، راه یابند.

رییس کمیته جوانان هیات فوتبال هرمزگان اظهار داشت: مرحله نخست اردوی استعدادیابی بصورت شهرستانی در استان‌ها و سپس بصورت استانی برگزار و مرحله سوم به صورت منطقه‌ای در حال برگزاریست که در نهایت نفرات منتخب به اردوی تیم ملی در تهران انتخاب خواهند شد و در این اردو بازیکنان از لحاظ ارتباط، سرعت، هوش و تکنیک تست و تمرین خواهند کرد.

رییسی یاد آور شد: امیدواریم در اردوی نهایی تیم ملی شاهد حضور نفراتی ازاین استان‌ها باشیم که فوتبال این استان‌ها نیز در کشور مطرح شود.

وی درخصوص میزبانی نیز بیان داشت: هیات فوتبال هرمزگان تمام تلاش خود را برای این میزبانی انجام داده و مجموعه برای رضایت همه حاضرین تمام امکانات را درنظر گرفته است.

رییس کمیته جوانان هیات فوتبال هرمزگان درخصوص نفرات حاضر از استان هرمزگان نیز گفت: از ۱۵ نفر دعوت شده از مرکز وشهرستان های حضور دارند که منتخبین اردوی استعدادیابی استانی در ماه گذشته هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha