جایگزین "علی اصغر مجرد" در تیم شهرداری ارومیه تاپایان هفته مشخص می‌شود

ارومیه- ایرنا- سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه با اشاره به آسیب دیدگی شدید علی اصغر مجرد طی روزهای گذشته گفت: عمل جراحی روی او با موفقیت انجام شده و تا قبل از پایان هفته نیز بازیکن جایگزین او مشخص خواهد شد.

بیژن فرج زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: "علی اصغر مجرد" بعد از آسیب دیدگی، روز گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت که این جراحی موفقیت‌آمیز بود ولی متاسفانه طی ۵ ماه آینده دوران نقاهت خود را سپری خواهد کرد و نمی‌تواند تیم را همراهی کند.

وی اضافه کرد: باشگاه شهرداری برای انتخاب بازیکن جایگزین در حال تلاش است که طی ۲ یا سه روز آینده، بازیکن جدید معرفی و جذب تیم خواهدشد.

سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه در خصوص "صابر کاظمی" نیز گفت: این بازیکن از امروز، سه شنبه به تیم ملحق شده و در تمرینات تیم حضور خواهدیافت و مصدومیت جدی نیز ندارد.

فرج‌زاده در خصوص لغو بازی سوم دوستانه با آذرباتری نیز گفت: تکمیل نبودن نفرات تیم و تصمیم "محمدرضا تندروان" به عنوان سرمربی تیم دلیل برگزار نشدن این بازی بود با این حال تیم با قدرت در حال انجام تمرینات برای بازی هفته نخست لیگ برتر در روز یکشنبه هفته آینده است و انشاالله با کسب برد در اولین بازی فصل، هواداران را خوشحال خواهیم کرد.

تیم شهرداری ارومیه که به همراه آذرباتری، ۲ نماینده آذربایجان‌غربی در فصل جاری لیگ برتر والیبال است، روز یکشنبه در سالن ۶ هزار نفری غدیر میزبان راه‌یاب ملل مریوان خواهدبود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha