پیگیری اجرای مصوبات سفر رئیس جمهوری اولویت نخست مدیران است

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: پیگیری اجرای مصوبات سفر رئیس جمهوری به ایلام اولویت نخست مدیران و مهم ترین برنامه برای توسعه این استان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، محمد نوذری روز دوشنبه با وزیر کشور دیدار و خواسته های و مطالبات مردمی استان را پیگیری کرد.

وی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت استان در حوزه های مختلف از مساعدت های وزارت کشور در برگزاری مراسم اربعین تقدیر کرد.

استاندار ایلام با اشاره به سفر استانی رئیس جمهور و اعضای هیات دولت به استان یادآور شد: اختصاص چهارمین سفر استانی رئیس جمهور به استان ایلام که همزمان شد با هفته دفاع مقدس و اربعین، نشان از شناخت درست رئیس محترم دولت سیزدهم در ارتباط با استانی است که در دفاع مقدس پیشقراول ایثار و فداکاری از میهن اسلامی بوده و امروز پایتخت خادمین اربعین حسینی( ع ) است.

نوذری شاخصه مهم و بارز سفر استانی رئیس جمهور را تمرکز بر محورهای اصلی توسعه استان ذکر کرد و افزود: با توجه به مصوبات امیدبخشی که با اختصاص اعتبارات قابل ملاحظه ای نیز همراه بوده امروز افقی روشن  پیش روی ایلام قرار گرفته است.

وی ادامه داد: اجرای مصوبات و دستورات رئیس جمهوری در سفر اخیر به استان در اولویت اصلی برنامه های استان قرار گرفته است و امیدواریم با تزریق به موقع اعتبارات شاهد اثربخشی این تصمیمات مهم در توسعه استان باشیم.

وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از روند پروژه های نیمه کاره و مهم استان نیز یادآور شد: تسریع در اتمام این پروژه ها از دغدغه های مهم ریاست محترم جمهوری بوده که این موضوع هم در اولویت اصلی امور دولت در استان قرار گرفته و در این راستا برنامه ریزی لازم انجام شده است.

به گزارش ایرنا، حوزه مرزی، تقسیمات کشوری، طرح های عمران شهری و روستایی از دیگر موضوعاتی بود که در دیدار استاندار ایلام با وزیر کشور مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.

وزیر کشور در این نشست با اشاره به موضوعات مطرح شده توسط استاندار ایلام برای پیگیری مسائل و مشکلات استان قول مساعد داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha