تجلیل صندوق حمایت از پیشکسوتان از سه اسطوره ورزش با حضور سجادی

تهران- ایرنا- صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، مراسم تجلیل از سه اسطوره ورزش کشور در رشته های بسکتبال، کشتی و فوتبال را با حضور وزیر ورزش و جوانان در محل خانه پیشکسوتان برگزار کرد.

به گزارش ایرنا، ظهر امروز (دوشنبه) مراسم تجلیل از اسطوره های بزرگ ورزش ایران محمود مشحون پیشکسوت بسکتبال، منصور برزگر پیشکسوت کشتی و علی جباری پیشکسوت فوتبال با حضور سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، شمس الدین حسینی نماینده مجلس شورای اسلامی،  سیدمصطفی ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت و جمع زیادی از پیشکسوتان نام آور و همچنین نماینده فدراسیون پزشکی ورزشی با رعایت کامل موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در هتل ورزش (خانه پیشکسوتان ورزش) برگزار شد.

باید پرچم عزت و بزرگی پیشکسوتان برافراشته باشد

حمید سجادی در این مراسم گفت: من خادم وزارت ورزش و جوانان هستم. از طرف رئیس جمهوری برای این سمت برگزیده شدم که در آینده با تفکرات و منویات این سید خاص در محافل ورزشی بیشتر آشنا می شوید، زیرا وی علاوه بر سجایای اخلاقی، بسیار نگاه ویژه ای به ورزش کشور دارند.

وی با تاکید براینکه همیشه باید پرچم عزت و بزرگی پیشکسوتان برافراشته باشد، گفت: دور هم جمع کردن پیشکسوتان بسیار ارزشمند است و این جمع انرژی بسیار خاصی دارد. روز گذشته در یک مراسم از ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی قدردانی کردیم، مراسمی باشکوه بود اما شرکت در این مراسم هم عظمت و شکوه خاص خودش را دارد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: قول می دهم تا پای جان آنچه که در حق ورزش است را ادا کنم و با برنامه ریزی درست غفلت ها و کوتاهی ها را جبران کنیم. در همین راستا اولین حکم مشاور را برای بیژن ذوالفقارنسب صادر کردم و وی هم پذیرفت؛  امیدوارم در راه خدمت به ورزش کشور از افراد لایق این حوزه استفاده کنیم.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در مورد صندوق حمایت گفت: در آینده ای نزدیک با برگزاری جلسه ای با مدیرعامل صندوق، مسائل را بررسی خواهیم کرد و سعی می کنیم منابع کافی را جهت تقویت و روی پاایستادن هر چه بهتر صندوق حمایت، فراهم کنیم.

وی اظهار داشت:‌ در آینده نزدیک با ریاست جمهوری دیدار و از مدال آوران المپیک و پارالمپیک قدردانی خواهیم کرد و از همه پیشکسوتان دعوت می کنم تا در این مراسم حضور داشته باشند.

هر خدمتی در صندوق برای ماندگاری شما هویت سازان است

سیدمصطفی ابطحی مدیر عامل صندوق حمایت در ادامه این مراسم با سپاس از حضور بزرگان عرصه ورزش بیان داشت: به‌عنوان خدمت‌گزار کوچک شما بزرگان افتخار می کنم که ادامه دهنده راه عاشقانه شما برای اهتزاز پرچم پرافتخار این دیار بر قله های جهان هستم.

وی ادامه داد: شما خالقان لحظه های شاد برای ملت ایران بودید و من و همکارانم در صندوق و مجموعه مدیریتی ورزش کشور موظف هستیم اجازه ندهیم غبار فراموشی بر چهره شما بنشیند. باید شما را همانگونه که بودید اسطوره وار و هویت ساز به جوانان معرفی کرد تا جوانان بدانند بر کوه بلند و استواری چون شما تکیه کنند.

ابطحی افزود: وزیر ورزش و جوانان از گذشته عضو صندوق و جامعه ورزش بوده و در این عرصه افتخارآفرینی کرده است و امیدوارم در عرصه خدمت نیز همچون ورزش افتخار آفرین باشد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha