مربی پدیده:با شرایطی که داریم نمی‌توان برای بازی فردا قول خاصی داد

مشهد- ایرنا- مربی تیم فوتبال پدیده خراسان رضوی با تشریح شرایط نامطلوب تیمش قبل از بازی با تیم آلومینیم اراک گفت:با شرایطی که داریم نمی توان برای بازی فردا قول خاصی داد.

هادی عقیلی دوشنبه شب و در هفته نخست بازیهای لیگ برتر فوتبال ایران پیش از بازی فردا با تیم آلومینیوم اراک افزود:پنجره نقل و انتقالاتی ما سه روز پیش بسته شد و تا کنون هم باز نشده است و بازیکنانی که ورودی بودند هیچ کدام نتوانستند ثبت کنند جدا از این ما با ۱۵ بازیکن عازم اردو بودیم که به من اطلاع داده شد ۹ تا از بازیکنان ما به دلیل مشکل خدمت سربازی و عدم نامه نگاری نمی توانند در خدمت تیم باشند.

وی ادامه داد: با این اوصاف شاید فردا تعداد بازیکنان تیم پدیده به حد نصاب نرسد چون تا این لحظه در بین بازیکنان در اختیار مصدوم نیز داریم هر چند گویا سه نفر از بازیکنانی که مشکل سربازی داشتند مشکل شان حل شده است.

مربی تیم فوتبال پدیده خراسان رضوی گفت:مالکیت تیم تغییر کرده و در بخش مالی و حسابرسی ها هم مشکلاتی دارد اما من متعهد هستم به قراردادی که دیشب به ثبت رسید پای بند باشم.

عقیلی افزود: وظیفه من است که بگویم تیم با این شرایط دارد به بازی فردا می رود نیازی به گفتن نیست که چه بازیکنانی با چه کیفیتی از این تیم خارج شده اندهر چند توانستیم برخی از بازیکنان را جایگزین کنیم اما هنوز قراردادهای این افراد بسته نشده است.

وی ادامه داد:در بازی فردا با تمام توان بازی می کنیم چون هیچ تیمی از قبل برنده نیست و ما هم تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت اما از جایی به بعد دیگر دست ما نیست اگر تیم ما کامل بود می توانستیم آبروداری بکنیم.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک: آماده بازی فردا هستیم

سر مربی تیم آلومینیوم اراک هم دوشنبه شب در مصاحبه پیش از بازی فردای این تیم با پدیده خراسان رضوی در مشهد گفت: اولین بازی فصل، همیشه سخت است چون مربی ها و کادر فنی از شیوه بازی تیم ها خبر ندارند از این رو یک مقدار برای هر ۲ کادر فنی سخت است ولی ما آماده بازی فردا هستیم و امیدواریم که بتوانیم بازی زیبا و خوبی ارائه دهیم.

رسول خطیبی افزود:آلومینویم اراک جزء چهار، پنج تیمی بودکه یک مقدار دیر شروع کرد و متاسفانه سه، چهار بازیکن تاثیر گذارمان از این تیم جدا شده اند هر چند با آمدن مدیریت جدید و هیات مدیره سعی شد نفرات را حفظ کنیم و برای بازیکنان جدید لیست دادیم و ۷۰ تا ۸۰ درصد بازیکنان مورد نظر خود را توانستیم جذب کنیم ولی باز من اعتقاد دارم که اگر زودتر شروع می کردیم می توانستیم خیلی بهتر از این آماده باشیم.

وی ادامه داد:پدیده یکی از تیم هایی است که همیشه جزء هفت، هشت تیم اول ایران بوده است البته گاهی نوسان داشته ولی فوتبال را خوب انجام می دهد هر چند فردا چون بازی اول است ۲ تیم از یکدیگر شناخت کافی ندارند و هر تیمی که تلاش بیشتری انجام بدهد و خطای کمتری داشته باشد می تواند برنده بازی باشد .

در هفته نخست بازیهای لیگ برتر فوتبال ایران فردا سه شنبه تیم آلومینیوم اراک با پدیده خراسان رضوی از ساعت ۱۶ در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم می روند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha