نماینده مجلس: بانک‌های استان یزد از صنایع پاک و کم‌آلاینده حمایت کنند

ایرنا- یزد- نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به استقرار انبوه صنایع در استان یزد از بانک ها درخواست داریم از واحدهای صنعتی که با مشکل مواجه هستند حمایت کنند.

سید جلیل میرمحمدی روز دوشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران پیشین و جدید شعب بانک سپه منطقه یزد افزود: متاسفانه صنایع آلاینده و همچنین مهاجرت کارگران این واحد ها که عمدتا از بین اقشار پایین جامعه هستند باعث بروز مشکلاتی برای استان شده و همه باید کمک کنیم تا این روند اصلاح شده و به سمت حمایت بیشتر از نیروهای تحصیل کرده داخل استان و ایجاد صنایعی برای اشتغال آنها حرکت شود.

وی ادامه داد: درخواست داریم حمایت از صنایع کم ابخواه و پاک و حمایت از واحدهای کوچک و بنگاههای کوچک صنعتی در اولویت فعالیت شما باشد و نهایت همراهی و همکاری با این واحد ها را داشته باشید و ما نیز در مجمع نمایندگان استان یزد  همکاری لازم را داشته و خواهیم داشت .

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ادغام چندین بانک و موسسه مالی با این بانک امیدوارم استفاده از نیروهای توانمند در دستور کار قرار گرفته و روز به روز شاهد شکوفایی و موفقیت بیشتر شما در استان یزد باشیم و چشم انداز بسیار خوبی برای این بانک در استان دیده می شود.

مدیر امور ناحیه چهار بانک سپه کشور نیز در این مراسم  گفت: این بانک  همواره با مشتریان خود نهایت تعامل و همراهی را داشته و خوشحالیم که در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و در حمایت از تولید داخلی یکی از بانک های پیشران هستیم.

کیومرث مهدوی میلانی  افزود: خوشبختانه این روند در استان یزد نیز وجود دارد و این بانک در یزد طی ۶ ماهه سالجاری هدفگذاری مشخص شده را بیش از صد در صد اجرایی کرده که قابل تقدیر است.

وی با اشاره به ادغام چندین بانک و موسسه مالی با این بانک گفت: در حال حاضر در استان یزد و بدلیل این ادغام بیش از ۸۲ شعبه وجود دارد و بیش از ۹۰۷ نفر نیز پرسنل این بانک در استان یزد هستند که از لحاظ تعداد در بین دارندگان بیشترین پرسنل بانک های استان است .

مدیر جدید شعب بانک سپه منطقه استان یزد نیز در این مراسم گفت: همواره در همه مسئولیت هایی که داشته ام حمایت از اقشار مختلف مردمی که مراجعه کنندگان ما بوده اند و همچنین همراهی با  واحدهای تولیدی و صنعتی بزرگ و کوچک در اولیت فعالیت های بنده قرار داشته و از هیچ تلاشی مضایقه نداشتم.

ابوالفضل برزگر اظهار داشت: استفاده از توانمندی همه همکاران و همچنین رفع نقاط ضعف و پیگیری مداوم مطالبات و ارتقای جایگاه بانک در دستور کار ماست و از همه همکارانم در استان یزد درخواست دارم تلاش و کوشش خود را مضاعف نمایند.

در این مراسم از زحمات غلامحسین محقق معاون اعتباری بانک سپه استان که بعنوان سرپرست در طی چند ماه گذشته انجام وظیفه نمود، تجلیل و ابوالفضل برزگر بعنوان مدیر شعب بانک سپه منطقه یزد معرفی شد.      

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha