پروژه های نیمه تمام شهری میناب باید تکمیل شود

بندرعباس-ایرنا- مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان گفت: برنامه‌ها و پروژه‌های نیمه‌کاره شهری باید پیگیری و در قالب برنامه کوتاه‌، میان و بلند مدت اجرا و تکمیل شود.

رضا صادقی پور روز دوشنبه درآیین معرفی شهردار جدید میناب بر لزوم توجه به اسناد بالادستی، سند چشم‌انداز توسعه و برنامه ششم و هفتم توسعه تاکید کرد و افزود: شهردار میناب  باید برای اجرای این برنامه‌ها به اقتصاد شهری و ایجاد درآمد پایدار توجه کند.

وی، جذب سرمایه‌گذار و واگذاری بخش‌های خدماتی به بخش خصوصی را از دیگر اولویت‌های شهرداری برشمرد و گفت: شهر میناب ظرفیت های بسیار خوبی دارد و با همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها در جهت پیشرفت جامعه تلاش مضاعفی داشته باشید.

فرماندار ویژه میناب بر لزوم همدلی و همراهی شورای اسلامی شهر و شهرداری برای پیشبرد امور شهر تاکید کرد و افزود: برای توسعه شهر دغدغه داریم و انتظار داریم مجموعه مدیریت شهری بدون حاشیه سازی و با همدلی و وفاق به مردم خدمت کنند.

مجید سلحشور افزود: شرایط کاری این شهرستان مبتنی بر دوستی، همدلی و وفاق برای توسعه و پیشرفت است وبا تلاش مجموعه مدیریت شهری، باید به کلان شهری برسد و این حق مردمان بافرهنگ و متدین این شهرستان است. 

رییس شورای اسلامی شهر میناب نیز با بیان اینکه شهردار سابق میناب در بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌ها به صورت جهادی و با اخلاص کار کرد، تسهیل در کار، تکریم ارباب رجوع و سرعت بخشیدن در امور اجرایی و پروژه‌های شهری و همچنین خدمتگزاری صادقانه به مردم را از شهردار جدید خواستار شد.

حجت الاسلام "محسن ابراهیمی" بر ادامه پروژه‌های نیمه‌تمام، اعتمادسازی و  ثبات قدم در مسیر خدمت شهرداری به مردم ، توجه به محلات شهر تاکید کرد.

در این آیین از خدمات چهار ساله " سجاد سلطانی" تقدیر و "حبیب‌الله سهرابی" به عنوان شهردار جدید میناب معرفی شد.

"حبیب‌الله سهرابی" هفته گذشته با ۷ رای موافق اعضای شورای شهر به عنوان شهردار میناب انتخاب شد.

شهرستان میناب با ۳۰۰ هزارنفر جعمیت در ۹۰ کیلومتری شرق بندرعباس قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha