۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار سرمایه گذاری برای استان همدان جذب شده است

همدان-ایرنا-استاندار همدان گفت: ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار از محل سرمایه گذاری و اجرای طرح های عمرانی و واحدهای تولیدی در سال جاری برای رشد و توسعه استان جذب شده است.

به گزارش ایرنا، «سید سعید شاهرخی» روز دوشنبه در  نشست مشترک با مجمع نمایندگان استان همدان ضمن بررسی مهمترین مسائل استان و وضعیت پروژه های اجرایی، از جذب ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار از جمله سرمایه گذاری و اجرای پروژه های عمرانی و واحدهای تولیدی در استان خبر داد.

وی با قدردانی از همکاری مطلوب مجمع نمایندگان با مدیریت ارشد استان همدان، از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست نسبت به جذب اعتبار از وزارت خانه ها و سازمان های مرکز با همکاری و تعامل با نمایندگان مجلس اقدام کنند.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه نگاه توسعه ای به شهرها باید بر اساس عدالت باشد، افزود: در صورت اولویت داشتن اجرای کارها مبتنی بر نگاه توسعه ای و عدالت محور، شاهد توسعه و پیشرفت متوازن و همه جانبه شهرستان های تابعه در بخش ها و حوزه های مختلف خواهیم بود.

شاهرخی با اشاره به خدمات موثر انجام شده در استان همدان طی سال های اخیر، گفت: در این مدت سالانه یک بیمارستان در استان احداث و افتتاح شده و به زودی بیمارستان تخصصی دندانپزشکی شهر همدان نیز افتتاح می شود. 

وی خاطرنشان کرد: در سایه وحدت و همدلی حاکم بر حوزه مدیریتی، شاهد اجرای طرح ها و کارهای بزرگ و ارزشمندی در منتطق مختلف استان همدان هستیم که نتیجه آن نیز توسعه متوازن و همه جانبه شهرستان ها شده است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha