رییس فدراسیون دو و میدانی: حدادی علاقه‌ای به اردوهای خارجی ندارد

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون دو و میدانی گفت: «احسان حدادی» خود را برای بازی‌های داخل سالن آسیا و ورودی مسابقات جهانی آمریکا آماده می‌کند و علاقه‌ای هم برای حضور در اردوهای خارجی ندارد.

هاشم صیامی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: اکنون ۲ مسابقه داخل سالن قهرمانی آسیا را بهمن ماه در قرقیزستان و بازی‌های داخل سالن آسیا ۲۰۲۲ تایلند را در اسفند ماه در پیش‌رو داریم. همچنین ملی‌پوشان باید در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا که اسفند ماه در کویت برگزار می‌شود، شرکت کنند.

وی ادامه داد: ملی‌پوشان از اواخر آبان وارد اردو می‌شوند و تمام تلاشمان این است که تیمی قدرتمند را به این رقابت‌ها اعزام کنیم. در واقع سیاست کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش بر این است تا ورزشکارانی که تنها شانس کسب مدال طلا دارند، در این مسابقات حضور یابند و به همین دلیل تعداد ورزشکاران اعزامی به این رقابت‌ها کم است.

رییس فدراسیون دو و میدانی یادآور شد: در این مدت سه مرحله لیگ را برای مردان و زنان برگزار کردیم  که ۲ مرحله از مسابقات لیگ برای مردان در تهران و مرحله فینال آن در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار و سه مرحله از لیگ زنان نیز در ورزشگاه آفتاب انقلاب برپا شد. همچنین تا پایان هفته مسابقات لیگ جوانان در خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: توجه به افزایش ورزشکاران از لحاظ کمی و توجه به رده‌های پایه از سیاست‌های فدراسیون است. همچنین در مسابقات برون مرزی تعدادی از جوانان را اعزام کردیم تا بتوانند ورودی رقابت‌های جهانی را کسب کنند.

صیامی درباره وضعیت اردوهای احسان حدادی گفت: حدادی خود را برای بازی‌های آسیایی سال آینده و ورودی مسابقات قهرمانی جهانی در آمریکا آماده می‌کند و قول داده که تمامی اردوهایش را در ایران پیگیری کند و در خارج از کشور اردویی نخواهد داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha