معاون شهردار: محله‌محوری در دستور کار مدیریت شهری پایتخت است

شهرری - ایرنا - معاون هماهنگی امور مناطق شهردار تهران گفت: باتوجه به شعار "تهران کلانشهر الگوی جهان اسلام" اجرای رویکرد کار، محله و ناحیه محوری برای خدمت رسانی بهینه به شهروندان در دستورکارمدیریت شهرداری پایتخت است.

حسین نظری روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه ۲۰ تهران _ شهرری کسب رضایت الهی و همچنین رضایتمندی شهروندان را خواستار شد و رعایت دستورالعمل نگهداشت شهر در فصل پائیز و زمستان را مورد تاکید قرار داد. 

معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در این آیین که با حضور معاونان، مدیران ارشد و شهرداران نواحی این منطقه برگزار شد، ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند فرهاد افشار شهردار سابق؛ سید محمد ناظم رضوی را به عنوان شهردار جدید منطقه ۲۰ معرفی کرد.

ظرفیت های باستانی شهرری به مردم و مدیران معرفی می شود

شهردار جدید منطقه ۲۰ ضمن تبریک اعیاد ربیع الاول و با تاکید بر ظرفیت های تاریخی و مذهبی ری گفت: هویت اصیل تهران از ری نشات می گیرد و باید ظرفیت های شهر باستانی ری به مردم و مدیران معرفی شود.
سید محمد ناظم رضوی اظهار داشت: ضرورت تعامل سازنده با سازمان های دولتی و اجرائی ری موضوع مهمی است که می تواند به معرفی ظرفیت های نهفته این شهر کمک کند و با بهره گیری از شأن حضرت عبدالعظیم(ع) می توان این شهر را به سایر کشورها بشناسانیم.
وی با بیان اینکه تلاش ما اعتمادسازی بیشتر با کمک نهادهای مدنی و اجتماعی است، خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما ایجاد جهاد فراگیر خدمت رسانی به شهروندان منطقه ۲۰ تهران است.
شهردار منطقه ۲۰ تهران با تاکید بر اینکه شعار شهردار تهران با فضای فرهنگی و مذهبی ری بیشتر جلوه می کند و فعالیت ها می بایست برنامه محور باشد گفت: اجرای فعالیت های نگهداشت شهر در فصل پائیز و زمستان، توجه به مدیریت بحران های موجود و همچنین اجرای رویکرد ناحیه محوری و محله محوری با مشارکت معتمدین و سمن ها از جمله برنامه های پیش بینی شده در این منطقه است.

تدوین برنامه راهبردی منطقه با هدف کیفی سازی و برنامه محور شدن
شهردار اسبق منطقه ۲۰ تهران -شهرری نیز در این جلسه گفت: امید است تغییرات مدیریت در شهرداری تهران باعث افزایش رضایتمندی شهروندان شود و توفیق خدمت به مردم شریف ری برای شهردار جدید این منطقه نیز موجب رضایتمندی خداوند متعال باشد.
فرهاد افشار با اشاره به اینکه ری از لحاظ هویت و دیپلماسی شهری، از دیگر مناطق متمایز است و وجود بارگاه حضرت عبدالعظیم(ع) و امامزداگان مجاور باعث ارتقاء این جایگاه شده است، خاطرنشان کرد: برنامه راهبردی این منطقه با هدف کیفی سازی و برنامه محور شدن در قالب یک برنامه چهار ساله با ضرورت توسعه مدیریت راهبردی در ری تهیه شده است.
وی توجه به عناصر هویتی؛ ارائه خدمت به شهروندان با افزایش سرانه های خدماتی؛ رعایت صرفه جویی و مدیریت منابع؛ کسب رتبه اول در حوزه نگهداشت شهر؛ کسب رتبه سازمان پژوهشی برتر درحوزه هوشمندسازی و طراحی ۱۰ اپلیکیشن برتر برای ارتقاء کیفی و کمی خدمات به شهروندان را از جمله موفقیت های کسب شده در این منطقه برشمرد.

منطقه ۲۰ (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و ۲ ناحیه خارج محدوده و ۲۱ محله است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha