رویداد رسانه ای " مسیر جهادی" در استان قزوین برگزار می شود

قزوین - ایرنا - دبیر جشنواره رویداد رسانه ای مسیر جهادی استان قزوین گفت: رویداد رسانه ای " مسیر جهادی" با مشارکت دستگاه های فعال رسانه ای در این استان برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، سجاد عنایتی روز دوشنبه در نشست خبری رویداد رسانه ای استان قزوین اظهار داشت: این رویداد با همکاری بسیج رسانه، جهاد دانشگاهی،  فصای مجازی بسیج، خانه مطبوعات و سازمان فضای مجازی سراج در سه روز و مانند استارت آپ، به صورت تیمی و در یک فضای اشتراکی با یکدیگر رقابت می کنند.
وی افزود: این رویداد رسانه ای در چند مولفه علمی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و اجتماعی با حضور فعالان و اصحاب رسانه در استان قزوین برگزار می شود.

دبیر جشنواره رویداد رسانه ای مسیر جهادی گفت: هدف این رویداد تمرکز بر فعالیت های جهادی در موضوعات مختلف است و به دنبال ارایه راه حل در چالش ها و بحران های اجتماعی است.
عنایتی اضافه کرد: این رویداد به دنبال دوری از مسایل سیاسی است و سعی می کند در یک فضای کاملا رسانه ای، تخصصی و کارگروهی اهداف خود را پی گیری کند.
وی اظهار داشت: این رویداد در بهمن ماه امسال و در قالب خبر، گزارش، تولیدات چند رسانه ای برگزار می شود و تیم ها با یکدیگر رقابت می کنند و امتیاز توسط داوران خانه مطبوعات به صورت تیمی داده می شود.
دبیر جشنواره رویداد رسانه ای مسیر جهادی استان قزوین گفت: تیم نخست سه میلیون ، تیم دوم ۲ میلیون و تیم سوم یک میلیون تومان دریافت می کنند و در کنار این جوایز تسهیلات خرید کالا، استفاده از خدمات جهاد دانشگاهی و حمایت های مادی و معنوی از مجموعه های رسانه ای صورت می گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha