ملایی: با حمایت وزیر ورزش از ظرفیت‌ ورزش همگانی بهره می‌بریم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی گفت: امید داریم تا دولت سیزدهم نگاه جدیدی به ورزش همگانی داشته باشد و با حمایت وزارت ورزش و جوانان از تمام ظرفیت‌های ورزش همگانی بهره می‌بریم.

به گزارش ایرنا، «افشین ملایی» روز دوشنبه در حاشیه همایش پیاده‌روی در جمع خبرنگاران با تبریک آغاز هفته تربیت بدنی اظهار داشت: با آمدن آیت الله «سیدابراهیم رییسی» به عنوان رییس جمهوری، امید داریم تا دولت سیزدهم نگاه جدیدی به ورزش همگانی که سلامت ۸۰ میلیون ایرانی را تضمین می‌کند، داشته باشد.

وی افزود: در چهار سال آینده ورزش همگانی به عنوان اولویت اول ورزش کشور مورد توجه بیشتر واقع خواهد شد و امروز هم قطره‌ای از فعالیت‌های علمی گسترده و جذاب ورزش کشور را مشاهده کردید. امید است با حضور سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان چنین رویدادهایی را در سراسر کشور به اندازه کافی برای ایجاد زمینه مشارکت برگزار کنیم تا از این رهگذر کاهش کم‌تحرکی در کشور اتفاق بیفتد و مردم بویژه زنان شادابی بیشتری را در زندگی تجربه کنند.

رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی عنوان کرد: فدراسیون با ۶۳ انجمن، کمیته و گروه دارای جذابیت‌های انحصار به فردی است که امروز توانستیم ۱۲ ایستگاه را متناسب با قابلیت اجرا در محیط به نمایش بگذاریم. امیدواریم بتوانیم از همه ظرفیت‌های فدراسیون در تمامی استان‌ها و شهرستان‌ها با حمایت وزیر ورزش که چهره‌ای ورزشی و نگاهی علمی دارد، استفاده کنیم.  

هفته تربیت بدنی همه ساله از ۲۶ مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش‌های همگانی برگزار می‌شود و نخستین روز از هفته تربیت بدنی، با عنوان مسیر امید، مدار نشاط نامگذاری شده است.

این مراسم با حضور وزیر ورزش و جوانان و روسای فدراسیون‌ها و با نوای مرشد و پیاده‌روی و ورزش صبحگاهی آغاز شد و با تجدید میثاق با شهدای گمنام به پایان رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha