۲۶ مهر ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۰۷
کد خبرنگار: 2105
کد خبر: 84508392
۰ نفر

برچسب‌ها

سه خبر کوتاه از استان کردستان

سنندج- ایرنا - ایجاد ۴۷ فقره صندوق خرد زنان در شهرستان دیواندره، معارفه مدیر صندوق کارآفرینی امید سنندج و اعطای تسهیلات به ۴۱ نفر توسط این صندوق در مریوان سه خبرکوتاه از استان کردستان است.

به گزارش ایرنا، رییس صندوق کارآفرینی امید شهرستان دیواندره با اشاره به اینکه در راستای تحقق استراتژی‌های صندوق در این شهرستان تاکنون ۴۷ فقره صندوق خرد زنان ایجاد شده است، اظهار داشت:  ٣٣ فقره تسهیلات به مبلغ ۲۰میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال به این تعداد صندوق پرداخت شده است.

حسین سحری اضافه کرد: در راستای تحقق شعار سال  و همچنین تحقق اهداف اصلی صندوق در زمینه ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک ۱۷۳ فقره تسهیلات به مبلغ ۴۵ میلیارد  و ۶۲۰ میلیون ریال به متقاضیان در این شهرستان پرداخت شده است.

وی افزود: این تسهیلات در حوزه‌های مختلف از جمله تفاهم نامه زندان‌ها، بنیاد برکت، ریاست جمهوری، صندوق خرد زنان، موسسه ابرار، کمیته امداد، گیاهان دارویی و سپرده گذاری پرداخت شده است.

رییس صندوق کارآفرینی امید شهرستان دیواندره یادآور شد: در راستای مصوبات ستاد ملی کرونا و کمک به مشاغلی که فاقد دستگاه کارتخوان بوده و هزینه خرید دستگاه را نداشتند، ۳۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه ی خرید این دستگاه به مبلغ ۹۳۰میلیارد ریال پرداخت شده است.

سه خبر کوتاه از استان کردستان

ایجاد اشتغال برای ۸۰ نفر در شهرستان مریوان

رییس صندوق کارآفرینی امید شهرستان مریوان هم اظهار داشت: طی نیمه نخست سال جاری ۴۱ فقره تسهیلات در راستای ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک به میزان ۳۱ میلیارد و ۲۴۶ میلیون ریال به متقاضیان در این شهرستان پرداخت شده است.

یاسین ابراهیمی اضافه کرد: این تسهیلات در حوزه های مختلف از جمله اشتغال پایدار روستایی، تفاهم نامه زندان ها، بنیاد برکت، ریاست جمهوری، صندوق خرد زنان، امور زنان و خانوادهی ریاست جمهوری، کمیته امداد، سازمان بهزیستی، مشاغل خانگی و سپرده گذاری پرداخت شده است.

وی افزود: یکی از شاخص ترین طرح‌های ایجاد شده، کارگاه تولید لحاف و تشک با پرداخت تسهیلات به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال است که برای حمایت از کولبران و زمینه ایجاد اشتغال و ساماندهی برای ۳۰ نفر از خانواده آنها در فاز نخست شده است.

سه خبر کوتاه از استان کردستان

رییس جدید صندوق کارآفرینی امید شهرستان سنندج معرفی شد

سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان کردستان در مراسم تقدیر و معارفه رییس جدید صندوق در شهرستان سنندج اظهار داشت: دقت در امورات جاری ، تکریم ارباب رجوع، رعایت دستورالعمل‌های صندوق و پیشبرد اهداف عالی صندوق، تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان اهمیت بالایی دارد و می‌طلبد با هماهنگی و انسجام بیشتر همکاران، این مهم محقق شود.

مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید شهرستان سنندج هم در این مراسم گفت: همه تلاش خود را بکار می‌گیریم تا رضایت متقاضیان تسهیلات در راستای کاهش بیکاری جوانان این شهرستان جلب کنیم.

محمدژیان حسینی اضافه کرد: حرکت در راستای اهداف و استراتژی‌های صندوق همواره در اولویت برنامه‌های ما است و با همت و همکاری جمعی در این رابطه کار خواهیم کرد.

در حال حاضر ۱۰ شعبه صندوق کارآفرینی در استان کردستان فعال است و این صندوق با اعطای تسهیلات در حوزه‌های مختلف به مردم ارائه خدمت می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha