مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است

تربت‌حیدریه- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه تربت‌حیدریه گفت: مهمترین دستاورد سفرهای استانی رییس جمهوری، محرومیت زدایی از چهره روستاها و مناطق محروم است که نقش موثر در توسعه عدالت و عمران و آبادانی این مناطق دارد.

حجت‌الاسلام ابوالفضل آرمان روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم ولی نعمت حاکمان هستند و بر اساس سیره اهل بیت (ع) حاکم اسلامی باید بین مردم باشد.

وی ادامه داد: وقتی اعضای هیات دولت از نزدیک محرومیت مناطق مختلف را مشاهده کنند و در جریان آن قرار بگیرند بهتر می‌توانند تصمیماتی برای آبادانی و رفع مشکلات آن منطقه اتخاذ کنند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تربت حیدریه گفت: مردم مناطق محروم در تمامی مراحل انقلاب، وفاداری خود را به نظام اسلامی ثابت کرده‌اند لذا باید از امکانات و خدمات متناسب با دیگر مناطق کشور برخوردار شوند و به فرموده امام راحل این انقلاب، انقلاب مستضعفان و محرومان است و حضور مسوولان عالی رتبه کشور در بین مردم زمینه ساز رفع محرومیت از مناطق محروم کشور است.

وی افزود: حضور رییس جمهوری در بین آحاد جامعه به بازسازی اعتماد مردم به دولت کمک می‌کند.

حجت‌الاسلام آرمان ادامه داد: بسیاری از مشکلات، آسیب‌ها و بی عدالتی‌ها در مناطق مختلف کشور به مرکز منتقل نمی‌شود لذا دولتمردان با حضور در استان‌ها و دیدار چهره به چهره با مردم با مسائل و مشکلات آنان بیشتر آشنا می‌شوند.

وی گفت: سفرهای استانی رییس جمهوری و هیات دولت، موجب  آشنایی مدیران با مشکلات مناطق مختلف کشور شده و در سیاستگذاری‌ها و تصمیم سازی‌ها برای رفع مشکلات مختلف به دولتمردان کمک می کند و با این نگاه مدیریتی امکانات و بودجه ها بطور عادلانه توزیع شده و گفتمان عدالت را محقق می‌سازد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تربت حیدریه افزود: سفرهای استانی موجب ایجاد امید و شور و نشاط در جامعه شده و با شنیدن مشکلات مردم از نزدیک، آلام و دردهای آنها تسکین می‌یابد.

وی ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت وجود مردم و حمایت های آنها در عرصه های مختلف به ثمر نشسته و  مسوولان اجرایی باید با ساده زیستی و پرهیز از اشرافی‌گری، خود را بیش از پیش به مردم نزدیک کنند و برای رفع مشکلات آنها تلاش شبانه روزی داشته باشند.

مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha