مدیرکل حوزه و مشاور عالی استاندار زنجان منصوب شدند

زنجان - ایرنا - استاندار جدید زنجان طی حکمی محسن داوودی را به عنوان سرپرست اداره کل حوزه و مجید خلیلی خشنود را به عنوان مشاور عالی استاندار منصوب کرد.

محسن افشارچی روز دوشنبه با ابلاغ این احکام بر استفاده از تعهد، شایستگی و تجارب مسوولان استان در جهت تحقق اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاستهای دولت سیزدهم تاکید کرد.

وی ابراز امیدواری کرد، مشاور عالی استاندار با هماهنگی میان معاونان، مشاورین، مدیران کل و نیز استفاده از نظرات صاحبنظران و نخبگان در انجام امور محوله منشا خدمات ارزشمندی برای مردم استان باشد.

به گزارش ایرنا، محسن داوودی پیش از این در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه زنجان و مجید خلیلی خشنود نیز در وزارت جهادکشاورزی مشغول به کار بود.

محسن افشارچی، استاندار جدید زنجان نیز هفتم مهرماه جاری از هیات دولت رأی اعتماد گرفت و دوشنبه هفته گذشته /۱۹ مهرماه / با حضور وزیرکشور در زنجان معرفی شد.

افشارچی که متولد سال ۱۳۴۹ در شهر زنجان است، دارای مدرک دکتری در رشته مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی از دانشگاه کلگری کانادا، کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه علم و صنعت ایران و کارشناسی مهندسی کامپیوتر – سخت افزار از دانشگاه اصفهان است.

ریاست دانشگاه زنجان (۱۳۹۳-۱۳۸۹) و ریاست دانشکده مهندسی دانشگاه زنجان (۱۳۸۹-۱۳۸۶)، فعالیت در ستادهای انتخاباتی‌آیت‌الله رئیسی و سعید جلیلی را در کارنامه کاری خود دارد.

محسن افشارچی، سومین استاندار بومی زنجان است و پیش از وی نیز جمشید انصاری (۱۳۹۲-۱۳۹۵) و سجاد کاظمی، به عنوان استاندار بومی زنجان، سکاندار هدایت این استان بودند.

استان زنجان با هشت شهرستان بیش از یک میلیون و ۱۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha