طرح خط فیبر نوری سالن خدمات بندرشهید رجایی به روزرسانی شد

بندرعباس- ایرنا- معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طرح خط فیبر نوری سالن خدمات مجتمع بندری شهید رجایی با هدف ارتقای ضریب امنیت و ارائه خدمات بهتر به مراجعان به روزرسانی شد.

به گزارش ایرنا،  محمدرضا پوررجبی روز دوشنبه با اشاره به بروزرسانی خطوط فیبری نوری ساختمان خدمات بندر شهید رجایی همزمان با انجام فعالیت‌های عمرانی اظهارداشت: در اجرای این پروژه از آخرین تجهیزات مدرن مخابراتی استفاده شده که ضریب ایمنی را درمواجهه با مخاطرات احتمالی افزایش می‌دهد.
وی افزود: تمامی فرآیند اجرای این طرح به شکل کاملا بومی و به دست متخصصان اداره مخابرات بندر شهید رجایی به انجام رسیده و مبلغی بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال صرفه‌جویی به دنبال داشته است.
پوررجبی مزایای اجرای این طرح را ارتقا ضریب امنیتی و ایجاد امنیت پایدار خطوط مخابراتی در مواجه با هرگونه مخاطرات احتمالی،ایجاد پهنای باند نامحدود، ایزوله کردن ارتباطات، تسهیل در ارائه خدمات بهتر به ارباب رجوع عنوان کرد.
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر ودریا نوردی هرمزگان با بیان اینکه تا پیش از آغاز عملیات عمرانی تعداد ۲۰ شرکت و بانک درسالن خدمات بندرشهید رجایی مستقر و تنها ۱۰ شرکت به خط فیبرنوری متصل بودند،اظهارداشت: با اجرای این طرح امکان اتصال تمامی شرکت‌های مستقر در این مکان مهیا شده است.
 سالن خدمات بندر شهید رجایی به عنوان مکانی برای ارائه خدمات اسنادی، بانکی و... که به دلیل اجرای فعالیت‌های عمرانی و نوسازی این مکان، بانک‌ها و بخش‌های خدماتی این سالن به طور موقت به مکان دیگری از بندر منتقل شده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha