۲۶ مهر ۱۴۰۰،‏ ۸:۴۰
کد خبرنگار: 913
کد خبر: 84508206
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵ جلد کتاب در کیش چاپ شد

کیش- ایرنا- مدیر فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: این سازمان در سال جاری از چاپ ۱۵ جدید کتاب به صورت تامین هزینه و یا خرید بخشی از آن حمایت کرد.

رضا اردلان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد کیش امسال پنج میلیارد ریال در راستای حمایت از فرهنگ کتاب و کتابخوانی اعتبار تخصیص داده که تا کنون با استفاده از بخشی از این مبلغ ۱۵ چند کتاب چاپ و روانه بازار شده است.

وی اضافه کرد: هفت عنوان از این کتاب ها با تلاش معاونت فرهنگی و اجتماعی تدوین، گرد آوری و یا نگارش شده که تمام هزینه های آن از سوی سازمان تامین شده است.

اردلان گفت: این کتاب ها شامل فرهنگ کیشوندی، مجموعه اشعار خلیج فارس، کتاب پنجمین و چهارمین جایزه ادبی کیش، مجموعه داستان های متنی و صوتی جنوب و داستان دستان کیش است.
وی افزود: هشت عنوان کتاب از آثار کیشوندان و فرهیختگان این جزیره به صورت خرید  ۳۰۰ جلد از هر عنوان و توزیع رایگان آن بین فرهیختگان جزیره حمایت شده است. 

اردلان گفت: در نیمه دوم سال نیز این حمایت ها تداوم داشته و علاوه بر آن برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب کیش و تخصیص بن خرید و تخفیف ۶۰ درصدی از دیگر برنامه این مدیریت در راستای اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha