بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سالانه ۲۰ هزار خانه روستایی می‌سازد

سمنان- ایرنا- نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: این بنیاد ساخت سالانه ٢٠ هزار واحد مسکونی روستایی را به منظور حمایت از روستاییان در برنامه خود دارد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین روحانی نژاد شامگاه یکشنبه در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان سمنان ابراز داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای خانواده های دارای ۲ معلول به بالا هم با مشارکت بهزیستی و نهادها حمایتی برای ساخت مسکن تدابیری اندیشیده است.
وی ادامه داد: سال گذشته بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۰۰ هزار واحد مسکونی ویژه محرومان در نظر گرفت که ۸۵ درصد این واحدها ساخته و تحویل محرومان شد و بقیه نیز تا چند ماه آینده واگذار می‌شود.
روحانی‌نژاد خاطرنشان کرد: سهم استان سمنان از ۱۰۰ هزار خانه برای محرومان یکهزار مسکن بود.
وی یادآور شد: یکی از انجمن هایی که در کشور برای ساخت مسکن محرومان در کنار بنیاد مسکن تلاش می کند انجمن خیرین مسکن ساز است و توانسته تاکنون ۲۰ هزار واحد مسکونی به محرومان تحویل دهد.
نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخت مسکن با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) برای ایتام را از دیگر برنامه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور عنوان کرد.
به گزارش ایرنا،نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منظور تکریم حجت الاسلام محمد بارانی و معرفی حجت الاسلام غلام رضا عبدوس به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان و افتتاح طرح‌های عمرانی به مدت ۲ روز به استان سمنان سفر کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha