عربشاهی: با یک باخت دنیا به آخر نمی‌رسد

تهران- ایرنا- پیشکسوت پرسپولیس گفت: با یک شکست دنیا به آخر نمی‌رسد و به طور حتم سرخ پوشان باخت مقابل الهلال را خیلی زود جبران خواهند کرد.

به گزارش ایرنا،«ضیا عربشاهی» روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: پرسپولیس در بدترین شرایط خود مقابل الهلال به میدان رفت، مدت‌هاست لیگ ایران تعطیل است و آنها در شرایط مسابقه قرار ندارند و از طرف دیگر الهلال در لیگ عربستان به میدان می‌رود و بهترین شرایط را داشت.

وی افزود: پرسپولیس سه بر صفر به الهلال باخت و شکست سنگینی در کارنامه‌اش ثبت شد اما باید قبول کرد این اتفاقات برای همه تیم‌ها رخ می‌دهد و قرمزپوشان باید این نتیجه را فراموش کنند.

عربشاهی خاطرنشان کرد: ناهماهنگی میان خط دفاعی پرسپولیس کاملا مشهود بود و همین عاملی شد تا روز ضعیفی را نفرات خط دفاعی پشت سر گذاشته و سه بار دروازه‌شان باز شود.

وی ادامه داد: اگر پرسپولیس در شرایط مسابقه قرار داشت می‌توانست عملکرد بهتری را در بازی بر جای بگذارد اما هر چه بود تمام‌ شد و باید به آینده فکر کرد.

وی تاکید کرد: هواداران مثل همیشه از پرسپولیس حمایت می‌کنند تا دوباره روزهای پر افتخار فرا برسد و باز هم این تیم قهرمان شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha