بانوی بدمینتون باز معلول خراسان رضوی به اردوی تیم ملی دعوت شد

مشهد-ایرنا- رییس کمیته پارابدمینتون هیات بدمینتون خراسان رضوی گفت: "فتانه پورآت" به عنوان تنها نماینده استان به اردوی تیم ملی پارابدمینتون کشور دعوت شد.

علی صمدی جوان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پورات پس از کسب ۲ مدال نقره بدمینتون با ویلچر در بخش یک نفره و ۲ نفره در مسابقات پارابدمینتون قهرمانی کشور جواز حضور در اردوی تیم ملی پارابدمینتون را دریافت کرد.

وی ادامه داد: حمید خطیبی، علی صمدی جوان، سعید مهری، هادی یوسفی و فتانه پورآت به عنوان ورزشکار و مازیار متولی و هانیه حسین پور به عنوان مربی اعضای تیم پارابدمینتون خراسان رضوی در مسابقات یاد شده را تشکیل می دادند.

رییس کمیته پارابدمینتون هیات بدمینتون خراسان رضوی گفت: این رقابتها با حضور ۱۰۰ ورزشکار مرد و زن با معلولیت جسمی و حرکتی و همراه با ویلچر از ۱۴ استان کشور هفته گذشته برگزار شد که پورآت به عنوان شگفتی ساز رقابتها تنها مدال آور تیم خراسان رضوی بود.

صمدی اضافه کرد: با توجه به کلاس و دسته بندی ورزشی، این بدمینتون باز ارزنده خراسان رضوی به احتمال بسیار زیاد به عضویت تیم ملی پارابدمینتون در می‌آید.

رییس کمیته پارابدمینتون هیات بدمینتون خراسان رضوی گفت: براین اساس زمینه حضور پورآت در مسابقات بین المللی پارابدمینتون دوبی در بهار ۱۴۰۱ و بعد از آن در مسابقات پاراآسیایی گوانژو چین در سال ۲۰۲۲ فراهم خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha