هدفگذاری جشن پایان بهسازی واحدهای مسکونی توسط بنیاد مسکن در افق ۱۴۱۰

سمنان- ایرنا- نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: نزدیک به ۶۰ درصد از واحدهای مسکونی شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر تاکنون توسط این بنیاد بهسازی و مقاوم سازی شده است و در افق ۱۴۱۰، جشن‌ پایان بهسازی واحدهای مسکونی را برگزار می‌کنیم.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسین روحانی نژاد عصر یکشنبه در دیدار با استاندار سمنان که در محل دفتر استاندار برگزار شد افزود: بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و هم چنین بازسازی واحدهای خسارت دیده از حوادث و بلایای طبیعی از وظایف بنیاد مسکن است.

وی ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، متعلق به امام (ره) و از نهادهای اولیه انقلاب است که مشارکت این بنیاد در طرح های ملی عمرانی دولت، هم چون طرح جهش مسکن از اقدام‌های بنیاد است.  

روحانی نژاد افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیش از ۴۲ ایستگاه تولید مصالح ساختمانی در سطح کشور دارد.

نماینده مقام‌ معظم رهبری در بنیاد مسکن و رییس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، بیان کرد: اجرای طرح هادی در روستاها باید با پیوست فرهنگی باشد. 

بنیاد مسکن اقدام های ماندگار به جا گذاشته است 

استاندار سمنان نیز در این نشست گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مولود انقلاب اسلامی و از نهادهای فعال کشور است که در ابعاد مختلف از دورترین نقاط روستایی تا برخی شهرها اقدام های ماندگاری را به انجام رسانده است.‌

سیدمحمدرضا هاشمی بیان کرد: یکی از آثار و برکت های ناشی از وجود نماینده مقام‌ معظم رهبری در بنیاد مسکن ، وجود روحیه جهادی و انقلابی در این مجموعه است.‌

وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح هادی در روستا نباید موجب نابودی بافت قدیمی آن شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha