آمار بیماران کرونایی گلستان ۱۱.۵ درصد بیشتر شد

گرگان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان با ابراز نگرانی از افزایش تعداد مبتلایان کرونایی بستری در بیمارستان‌های استان گفت که در ۲۴ ساعت گذشته تعداد این افراد ۱۱.۵ درصد بیشتر شد.

عبدالرضا فاضل روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: روز گذشته ۱۸۶ تخت در اختیار افراد مبتلا به ویروس کرونا بود که امروز این تعداد به ۲۰۷ تخت رسید.

وی بیان کرد: همچنین تعداد بیماران کرونایی بستری در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی گلستان از ۳۷ نفر در روز گذشته به ۴۴ نفر و تعداد افراد بدحال از ۹ نفر به ۱۵ نفر افزایش یافته است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: مردم همچنان‌ باید نکات بهداشتی از جمله زدن ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و شرکت نکردن در تجمعات را رعابت کنند تا به زودی وارد پیک ششم نشویم.

براساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در حال حاضر از مجموع ۱۴ شهرستان گلستان، ۹ شهر در وضعیت آبی و بقیه در وضعیت زرد شیوع کرونا قرار دارند.

 هفته گذشته شهرهای کردکوی، بندرترکمن، گمیشان، رامیان و آزادشهر در وضعیت آبی قرار داشتند و از امروز گنبدکاووس، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش به جمع آنها اضافه شد.

همچنین گرگان، آق‌قلا، علی‌آبادکتول، مینودشت و بندرگز در وضعیت زرد شیوع کرونا قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha