رشد ۲۶۱ درصدی وصول حقوق دولتی معادن استان تهران

تهران-ایرنا- معاون امور معادن وصنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، از دریافت بیش از ۲۵۲ هزار میلیاردریال حقوق دولتی درنیمه اول سال جاری از معادن استان خبر داد و گفت: این مبلغ نشان از رشد ۲۶۱ درصدی وصول حقوق دولتی از معادن استان نسبت به زمان مشابه سال قبل دارد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران، علی عبدی اظهار داشت: در۶ ماهه اول سال، هفت پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری ۳۳۳هزار میلیارد ریال و اشتغال زایی ۶۶ نفر صادر شده است که به نسبت مدت مشابه سال قبل رشد ۳۴درصدی داشته است.

عبدی افزود:دراستان تهران تعداد ۲۴۰معدن فعال وجود دارد که درتامین مواد اولیه کارهای عمرانی استان بویژه شن و ماسه نقش بسزایی دارند.

معاون امور معادن سازمان صمت استان  تهران بیان داشت : نظارت ها و بازدید از معادن استان به صورت متوالی انجام می شود و از نظر اصول ایمنی، میزان برداشت و رعایت مجوزهای قانونی مورد بررسی و اعمال نظر قرار می گیرد.

به گزارش ایرنا،بیشترین معادن سطح استان  تهران در حوزه مصالح ساختمانی است که برای تامین نیاز داخل کشور و بخشی نیز فرآوری و به سنگ اختصاص دارد که به سایر نقاط جهان صادر می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha