«جایزه سال استکیر» فراخوان داد/ تمرکز جایزه توجه به گستره فرهنگی ایران

تهران- ایرنا- دبیرخانه جایزه سال استیکر فراخوان سومین دوره این رویداد هنری را به دبیری سیدمسعود شجاعی طباطبایی منتشر کرد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا به نقل از ستاد خبری رویداد، پس از دو دوره برگزاری جایزه سال «استیکر» و با توجه به استقبال هنرمندان از دوره‌های قبلی، سومین سال پیاپی این رویداد به دبیری سیدمسعود شجاعی طباطبایی کاریکاتوریست و مدیر فرهنگی برگزار خواهد شد.

آیگپ در مجموع دوره اول و دوم جایزه سال «استیکر»، بالغ بر ۴۰۰ استیکر از هنرمندان طراح دریافت کرد که در نهایت از نفرات برتر تجلیل و به هنرمندان جایگاه اول تا سوم جوایزی اهدا شد.

سومین دوره جایزه سال «استیکر» با رویکرد «ایران فرهنگی» در سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد و از هنرمندان سراسر کشور برای حضور در این رویداد دعوت می‌شود.

«ایران فرهنگی» در این رویداد اینگونه تعریف شده است که محدوده وسیعی از کناره‌های سِند تا قفقاز از یک سو و آناتولی تا ماورالنهر را از سوی دیگر دربرمی‌گیرد که به‌ لحاظ زبان، فرهنگ، هنر و آداب و رسوم شباهت‌های زیادی با ایران دارند و از این‌رو به آن‌ها «ایران فرهنگی» گفته می‌شود. منظور از «ایران فرهنگی» تمدنی‌ست که به‌واسطه آن عناصر و مولفه‌های مشترک زبانی، فرهنگی و اجتماعی پدید آمده است.

متن کامل فراخوان و شرایط شرکت در سومین دوره جایزه سال «استیکر» در سایت شبکه اجتماعی آیگپ موجود است.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha