نداجا با تمام توان برای آبادانی مناطق محروم جنوب شرق کشور تلاش می‌کند

بندرعباس- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش، نداجا را پیشتاز در توسعه و پیشرفت مناطق محروم جنوب و جنوب شرق کشور دانست و گفت: نداجا تمام قد و با تمام توان در آبادانی و خدمت رسانی به این مناطق تلاش می کند.

امیر دریادار شهرام ایرانی روز یکشنبه در نشست با مهدی دوستی استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش افزود: حضور کارکنان جان برکف نیروی دریایی راهبردی ارتش در مناطق محروم جنوب و جنوب شرق کشور از عوامل اصلی زدودن چهره محرومیت و آبادانی از شهرها و روستاهای ساحلی خلیج فارس و دریای عمان است.
وی ادامه داد: نداجا برای ارتقای سطح رفاه و فرهنگ مردم هرمزگان و سیستان و بلوچستان ایستاده است و در حوزه آموزش جوانان محروم این مناطق، با تاسیس هنرستان های تخصصی دریایی و اولویت استخدام دانش آموختگان این هنرستان ها در نیروی دریایی، گام‌های موثری برداشته است. 
فرمانده نداجا با تبریک تقارن سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش با آغاز امامت امام زمان(عج)، حضور روحانیان مستقر در ارتش برای فرهنگ سازی و بالابردن سطح معنویت مردم در  مناطق محروم را از برکات تاسیس این سازمان انقلابی در ارتش دانست.
دریادار ایرانی، فرصت خدمت به مردم را بسیار مغتنم شمرد و در همین راستا آمادگی نداجا برای ساخت مدرسه‌ در مناطق محروم و برپایی درمانگاه برای خدمت‌رسانی به مردم را جزو اولویت‌های نیروی دریایی ارتش در کنار تولید امنیت مرزهای دریایی ایران اسلامی دانست. 

 استاندار هرمزگان نیز در این نشست حضور نداجا در استان را موجب برکات فراوانی برای این مناطق دانست و گفت: با کمک کارکنان نیروی دریایی راهبردی ارتش در حوزه توسعه عمرانی و بالابردن سطح رفاه اجتماعی در مناطق محروم استان با قدرت به پیش خواهیم رفت.

مهدی دوستی در این دیدار، از تلاش های گسترده و شبانه روزی مجموعه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای تامین امنیت کشورمان به ویژه در پهنه آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان و همچنین با حضور در آب های بین المللی و آزاد جهت حفاظت از کشتی های تجاری ایران اسلامی، تشکر و قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha