جودوکار قمی پدیده رقابت‌های قهرمانی کشور شد

قم-ایرنا- رییس هیات جودو قم گفت: محمدجواد محبی جودکار قمی با کسب ۲ مدال طلا در دو رده سنی متفاوت از سوی فدارسیون جودو ایران به عنوان پدیده مسابقات قهرمانی انتخابی کشور معرفی شد.

محمدحسن سالاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: تیم جودو جوانان استان در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی مانند تیم نوجوانان قم نتایج موفقی بدست آورد.

وی با اشاره به تکرار مدال طلای وزن ۹۰ کیلوگرم جودوی قهرمانی کشور توسط محمدجواد محبی ورزشکار آینده دار قمی، اضافه کرد: تیم جوانان قم با کسب یک مدال طلا  توسط محمد جواد محبی پدیده این رقابت ها که در رده سنی نوجوانان نیز موفق به کسب مدال طلا شده بود در جایگاه هفم کشور ایستاد.

سالاری عملکرد درخشان این جودوکار خوش آتیه قمی را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: محبی از سوی آرش میر اسماعیلی رییس فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران به عنوان پدیده مسابقات تجلیل ‌شد.

گفتنی است در رویدادی بی سابقه در جودوی استان، جودوکاران نوجوان قم نیز در مسابقات قهرمانی کشور مقام سوم تیمی را از آن خود کردند. تیم جودو نوجوانان استان قم در این رقابت ها موفق به کسب یک مدال طلا و ۲ برنز شد.

این رقابت ها در ۲ رده سنی نوجوانان و جوانان به دو مدت ۴ روز در ورزشگاه جهان پهلوان تختی تهران برگزار شد. ابوالفضل قاسمی در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم و ابوالفضل محبی در وزن منفی ۸۱ کیلو گرم رقابت های نوجوانان موفق به کسب مدال برنز شدند و محمدجواد محبی مدال طلای این وزن را نیز از آن خود کرده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha