بسیج از ابتدای شیوع کرونا ۱۷ میلیون بسته کمک معیشتی توزیع کرده است

تهران - ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفین، کمک مومنانه را اوج انسجام و وحدت ملت ایران عنوان کرد و گفت: بسیج طی ۲۱ ماه گذشته ۱۷ میلیون بسته کمک معیشتی میان نیازمندان توزیع کرده است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی در هجدهمین رزمایش کمک سراسری کمک مومنانه سپاه نینوای استان گلستان، گفت: ملت‌ها در دوران سختی مورد سنجش و آزمایش قرار می‌گیرند و تاریخ بشریت درباره عملکرد آنها در مواجهه با مشکلات قضاوت خواهد کرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: ملت ایران ۴۳ سال پیش توانست یک شاکله حکومتی ۲ هزار و ۵۰۰ ساله سلطنتی را ساقط و یک گفتمان نو حکومت‌داری را شکل دهد و بعد از آن در دفاع مقدس هشت سال مقابل دنیا ایستاد.

وی بیان کرد: با شیوع ویروس منحوس کرونا مردم ما با یک مشکل و چالش سخت مواجه شدند اما در یک اقدام فوق العاده فرمان امام جامعه در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه را رقم زدند.

سردار پاسدار سلیمانی ادامه داد: درگیری با کرونا در کشور ما اوج انسجام ملی و اتحاد یکپارچه ما را به نمایش گذاشت و نشان داد تشکیلات بسیج یک سازمان مردمی است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: طی ۲۱ ماه گذشته با هم افزایی بسیج و به همت بسیجیان مخلص در سراسر کشور بیش ۱۷ میلیون بسته کمک معیشتی با اعتبار ۲۱ هزار میلیارد تومان برای رزمایش‌های کمک مومنانه به همت خود مردم برای اقشار آسیب دیده فراهم شده است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha