مخالف لایحه رتبه بندی معلمان نیستیم/ منابع باید مشخص شود

تهران- ایرنا-نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما با رتبه‌بندی معلمان مخالف نیستیم اما باید مشخص شود که منابع آن از کجا تأمین می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، مالک شریعتی نیاسر در جلسه علنی امروز -یکشنبه - مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین‌نامه‌ای گفت: طرح این موضوع که ۴ نفر از مخالفان لایحه رتبه‌بندی از نمایندگان تهران می‌باشند و مشکلات فرهنگیان را نمی‌فهمند استدلال نادرستی است . این حرف در امور طرح‌ها و لوایح‌ دیگر باطل بوده و در این طرح هم به طریق اولی باطل است.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه بررسی این لایحه کشوری، ملی، اقتصادی و بودجه ای است، گفت: من خانواده فرهنگی هستم و درد فرهنگیان را می‌دانم. نباید با یک رفتار غیرمنطقی و غیرکارشناسی کشور را دچار دومینوی سقوط اقتصادی کنیم. این پذیرفتنی نیست.

وی با طرح این سوال که منابع در این لایحه از کجا تامین خواهد شد، گفت: بحث اصلی باید به صورت کارشناسی بررسی شود و دولت و مجلس باید با یک تدبیر درست کار را انجام دهند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: ما با رتبه‌بندی معلمان مخالف نیستیم اما باید مشخص شود که منابع آن از کجا تأمین می‌شود. نباید این بحث را به صورت غیرکارشناسی بررسی کرد و نباید به نمایندگان توهین شود و این پذیرفتنی نیست. از رییس جلسه و هیأت رئیسه می‌خواهم که به این توهین تذکر داده تا این موضوع باعث ایجاد مناقشه میان نمایندگان نشود.

شریعتی اضافه کرد: ما بر اساس مشی امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری معتقدیم که باید به فرهنگیان توجه ویژه صورت گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha