شهردار منطقه ۵: تغییر کاربری مجموعه ورزشی جنت آباد تهران منتفی شد

تهران- ایرنا- شهردار منطقه پنج تهران با بیان اینکه تغییر کاربری مجموعه ورزشی جنت آباد منتفی شده است، گفت: این مجموعه ورزشی همچون گذشته در اختیار شهروندان است.

به گزارش ایرنا، محمود کلهری روز یکشنبه در جریان بازدید از تعدادی پروژه های مشارکتی افزود: مقرر شد تا مجموعه ورزشی جنت آباد بدون هیچ گونه تغییر و با کاربری ورزشی به فعالیت خود ادامه دهد و در اختیار جوانان و نوجوانان این محله باشد.

وی تاکید کرد: با تکیه بر اصل شفافیت و حرکت بر مدار قانون و صرفه و صلاح شهر توانستیم پروژه های متنوعی را برای خدمات رسانی به شهروندان طراحی و اجرا کنیم و با کیفیت حداکثری در اختیار شهروندان عزیز قرار دهیم.

شهردار منطقه ۵ تهران ادامه داد: اصل شفافیت در تمامی مراحل پروژه ها خصوصا پروژه های مشارکتی باید رعایت شود تا هیچ نقطه ابهامی باقی نماند.

وی در بازدید از سه پروژه مشارکتی، املاک و اراضی شهری بر تسریع در راه اندازی و ارتقای خدمت رسانی به شهروندان تاکید کرد.

کلهری یادآور شد: با برنامه ریزی های لازم برای ارتقای کیفیت خدمت رسانی و کاهش هزینه شهروندان و بالابردن سطح خدمات اجتماعی، فرهنگی و ورزشی این طرح ها به سرعت و دقت در حال اجرا و عملیاتی است.

منطقه ۵ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال و شمال غرب کلان‌شهر تهران واقع شده‌است.

این منطقه از شمال به رشته‌کوه البرز، از جنوب به بزرگراه شهید لشگری و میدان آزادی، از شرق به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح و منطقه ۲ شهر تهران در مجاورت طرشت و ستارخان و مرزداران و شهرک غرب و سعادت آباد و از غرب به منطقه ۲۲ شهر تهران، استادیوم آزادی محدود است و به بزرگراه های همت و حکیم و آبشناسان و باکری و ستاری و شیخ فضل‌الله نوری و لشگری و اشرفی اصفهانی و جناح دسترسی دارد.

پونک، شهران، آریاشهر، مهران، فرحزاد، شهرزیبا، جنت‌آباد، باغ فیض، سردار جنگل، کن و سولقان، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان و اشرفی اصفهانی از محله‌های معروف واقع در منطقه ۵ تهران هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha