کانون‌های مهدویت مراکز دفاع، تبلیغ و ترویج اندیشه‌های دینی باشند

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اعضای کانون های مهدویت دانشگاه های علوم پزشکی کشور خواست مراکز دفاع، تبلیغ و ترویج اندیشه‌های دینی باشند چرا که رویکرد اصلی این کانون ها موضوع مهدویت است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عباس شیرواژن در نشست هم‌اندیشی دبیران کانون‌های مهدویت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، اظهار داشت: هرکانون مهدویت با فعالیت خود گشایشی را به همراه خواهد داشت.

وی افزود: این تنها برای پایان تاریخ نیست، ممکن است زمان زیادی را در پیش روی خود داشته باشیم و در همه مقاطع زمانی باید در انتظار فرج و گشایش باشیم.

وی ادامه داد: این نگاه یعنی نداشتن بن‌بست و مثبت اندیش بودن است. این نوع نگاه در هر تشکل و نهاد دانشجویی لازم است که هرگز در مسیر تلاشی که انجام می‌دهند، ناامید نشوند و برای کانون‌های مهدویت واجب است زیرا با مفهوم انتظار و فرج همراه هستند.

معاون وزیر بهداشت به پیشنهادات، انتقادات و نظرات دبیران کانون‌های مهدویت در این نشست اشاره و خاطرنشان کرد: برای رفع مشکلات باید به یکدیگر کمک کنیم تا کارها با رونق بیشتری پیش برود، در مورد مباحث مالی نیز مشکل در فرایند است نه میزان منابع و این مشکل تنها مربوط به تعاملات دانشجویان نیست.

شیرواژن یادآور شد: تلاش می‌کنم مانند وکیل مدافع دانشجویان باشم به نحوی که دانشجو دغدغه‌ای جز تحصیل نداشته و دانشجوی فعال فرهنگی نیز کمترین دغدغه را داشته باشد. البته این موانع و مشکلات، بخشی از رشد شخصیتی و سیستم کاری و مدیریتی شما را شکل خواهد داد و تجربه‌های خوبی را در این مسیر پیدا خواهید کرد.

در ادامه این نشست شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی،روح‌الله محمد علی‌نژاد عمران رییس مرکز قرآن و عترت و ولی‌الله صحبت‌لو معاون مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت به بحث و تبادل نظر با دانشجویان فعال در کانون‌های مهدویت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرداختند.

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha