سجادی: رویکرد اصلی وزارت ورزش توسعه ورزش‌های همگانی است

شهرری - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا در ماه‌های گذشته شرایط سختی را به جامعه تحمیل کرده‌است، گفت: رویکرد اصلی وزارت ورزش و جوانان در دوران پسا کرونا توسعه ورزش‌های همگانی در جامعه برای آحاد مردم خواهد بود.

به گزارش ایرنا، سید حمید سجادی روز یکشنبه در آیین  تجدید میثاق جامعه ورزشی کشور با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مردم به خاطر پاندومی کرونا شرایط سختی را در کمتر از ۲ سال گذشته داشتنه اند از همین رو برنامه های این وزارتخانه در جهت عادی سازی شرایط به مانند دوران قبل از کرونا پیش می رود.

وی با اشاره به شرایط خوب واکسیناسیون و رو به بهبود بودن شرایط عمومی کشور، خاطرنشان کرد: وزرات ورزش و جوانان به دنبال تسریع در بهبود شرایط روحی و جسمی مردم پس از واکسیناسیون عمومی است.

سجادی اضافه کرد: توسعه ورزش های عمومی و شرکت مردم در این برنامه ها موجب تسریع در بهبود وضعیت عمومی و برگشت شرایط به دوران قبل از شیوع ویروس کرونا

می شود.

وی با بیان اینکه برنامه های وزرات ورزش و جوانان در هفته تربیت بدنی با پیام «جامعه ایران زنده است» طراحی شده، افزود: این وزارتخانه به عنوان موتور تولید عزت و امید در جامعه ماموریت برگرداندن نشاط و امید پس از دوران پسا کرونا به جامعه ایرانی را بر عهده دارد.

این مسئول در خصوصی برنامه تجدید میثاق جامعه ورزشی کشور با آرمان های امام خمینی (ره) نیز گفت: ستاد برگزاری برنامه های هفته تربیت بدنی از روزهای قبل برنامه ریزی کرده بود که در آستانه آغاز هفته تربیت بدنی جامعه ورزشی در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب حضور داشته باشند تا با شور معنوی این هفته را آغاز کنند.

وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: خوشبختانه جامعه ورزشی کشور همواره در صحنه ها و عرصه های مختلف وفاداری و پایبندی خود به نظام اسلامی ایران را نشان داده است.

به گزارش ایرنا، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سید الشهدا(ع) استان تهران، سرهنگ ابوالفضل قلی پور رییس سازمان وزرش بسیج کشور، مهدی میرجلیلی رییس بسیج ورزشکاران کشور به همراه جمعی از معاونان، مدیران کل وزارت ورزش و جوانان و جمعی از ورزشکاران با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های والای ایشان، رهبرمعظم انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha