مراودات مالی شهرداری تهران و سازمان تامین اجتماعی ساماندهی شود

تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به مشکلات موجود بین شرکت های زیرمجموعه شهرداری تهران و سازمان تامین اجتماعی، خواستار ساماندهی ارتباط کاری و مراودات مالی شهرداری و سازمان تامین اجتماعی شد.

به گزارش ایرنا، سیداحمد علوی روز یکشنبه در جریان شانزدهمین جلسه شورای شهر تهران، نسبت به مراودات شهرداری و سازمان تأمین اجتماعی تذکری داد و اظهار داشت: شهرداری تهران در ساختارهای سازمان ها و زیرمجموعه خود با سازمان تامین اجتماعی دارای ارتباطات کاری و مراودات مالی از جمله پوشش بیمه‌ای شاغلان سازمان‌ها و شرکت‌ها و پوشش بیمه کارگران پیمانکاران است.

وی افزود: بررسی ها حاکی از وجود مشکلات جدی و متعدد مالی بین سازمان ها، شرکت های زیر مجموعه شهرداری و مجموعه پیمانکاران با سازمان تامین اجتماعی است.

علوی، بازداشت و مسدود شدن حساب پیمانکاران و اعمال جرایم سنگین توسط سازمان تامین اجتماعی را از جمله مشکلات مراودات مالی بین زیرمجموعه شهرداری با این سازمان عنوان کرد.

وی گفت: این مشکلات به استمرار مطلوب فرایندهای ماموریتی شرکت‌های شهرداری و سازمان تامین اجتماعی خدشه وارد می کند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: در یک نگاه اجتماعی نیز این مشکلات، موجب تهدید جدی در پوشش مستمر بیمه درمانی پرسنل شاغل در شرکت ها و سازمان ها و کارگران پیمانکاران می شود و بار سنگینی را در حوزه درمان بر روش خانواده‌های کارگران حوزه های پیمانکاری شهرداری قرار خواهد داد.

علوی از معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران خواست فرآیند یکپارچه مراودات شهرداری و سازمان تامین اجتماعی را به منظور ساماندهی تعاملات بین سازمانی شهرداری تهیه و گزارش آن را به شورای شهر ارائه کند.

شهر به مناسبت ایام شادی اهل بیت، آذین بندی شود

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران نیز در این جلسه خواستار آذین بندی شهر و ایجاد حال خوب برای شهروندان همزمان با ماه ربیع الاول و شادی اهل بیت شد.

وی با قرائت روایتی از امام صادق(ع) گفت: همان طور که در گذشته در خصوص سیاه پوشی ۲ ماه عزاداری اهل بیت ماه‌های محرم و صفر تاکید داشتیم و همکاران شهرداری نیز به خوبی به این موضوع توجه کردند در خصوص فرح و سرور اهل بیت نیز باید شهر را متناسب با فرح و شادی اهل بیت آذین بندی کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha