۲۵ مهر ۱۴۰۰،‏ ۸:۰۴
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84506936
منبع: ایران تلنت | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source
۰ نفر

برچسب‌ها

ثبت آگهی استخدام در ایران تلنت و جذب نیروهای متخصص بازار کار

تمامی شرکت‌ها و سازمان‌ها همیشه افراد متخصص را جذب می کنند و برای این کار برنامه ریزی دارند و راه‌های مختلفی را می‌روند، اما ممکن است در این مسیر با مشکلاتی مواجه شوند، ایران تلنت برای رفع این مشکلات و آسان تر کردن این روند در کنار شرکت ها است.

تمام شرکت‌ها و سازمان‌ها و خصوصا کارفرمایان، همیشه به دنبال این هستند تا بهترین‌های بازار کار و افراد متخصص را جذب کنند. آنها برای این کار برنامه ریزی می‌کنند و راه‌های مختلفی را می‌روند، اما در نهایت این کار بسیار چالش دارد و ممکن است در این مسیر با مشکلات بسیاری مواجه شوند. ایران تلنت برای رفع این مشکلات و آسان‌ترین کردن این روند در کنار شرکت‌ها است و به آنها کمک می‌کند تا با انتشار آگهی خود در این وب‌سایت به متخصصین بازار کار دست پیدا کنند.

ثبت آگهی استخدامی در ایران تلنت

اهمیت استخدام نیروی متخصص و حرفه ای بر کسی پوشیده نیست و در برنامه‌های هر شرکتی استخدام و جذب این افراد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو و برای جذب این متخصصان، ثبت آگهی استخدام در ایران تلنت منطقی‌ترین و کاربردی‌ترین کار ممکن است. انتشار آگهی در ایران تلنت هم برای کارجویان و هم برای کارفرمایان مفید و کاربردی است و در واقع پلی میان کارفرمایان و کارجویان متخصص است. انتشار آگهی در ایران تلنت مساوی است با دریافت تعداد زیادی رزومه از سمت متخصصین بازار که در نهایت، مشکل استخدام و جذب را برای شما حل خواهد کرد.

اگر از قبل شرح شغلی خود را آماده کرده باشید، به راحتی می‌توانید در پروسه‌ای ساده آگهی خود را در ایران تلنت ثبت و منتشر کنید. ایران تلنت برای راحتی کار کارفرمایان و متخصصان منابع انسانی، همچنین بسیاری از کارها را در این پروسه خودکار کرده است که هر چه سریع‌تر بتوان آگهی را منتشر کرد و آن را در معرض دید متخصصان بازار کار قرار داد. برای شروع و برای درج آگهی استخدام در ایران تلنت اینجا را کلیک کنید.

مزایا و ویژگی‌های انتشار آگهی در ایران تلنت

ایران تلنت یک وب‌سایت دو زبانه است که این ویژگی مهم‌ترین ویژگی و مزیت آن به شمار می‌آید. از این رو شما در زمان ثبت آگهی خود این امکان را دارید تا آن را هم به زبان انگلیسی و هم به زبان فارسی منتشر کنید. حتی این انتخاب را خواهید داشت تا بتوانید هر دو زبان را فعال کنید تا کارجو بر اساس خواست خود یکی را مشاهده کند. دیگر ویژگی مرتبط با این مزیت ایران تلنت، این است که برای ترجمه فیلدهای عنوان شغلی، شرح شغل و شرایط احراز به زبان انگلیسی نیازی به ترجمه از سمت شما وجود ندارد و این کار به صورت خودکار از سمت وب‌سایت انجام خواهد شد؛ تنها کاری که شما باید بکنید این است که شرح شغلی را در فیلد آن قرار دهید و روی دکمه ترجمه خودکار کلیک کنید. پس از تایید شما، کاربران و کارجویان در ایران تلنت این امکان را دارند تا شرح شغلی و آگهی شغلی را به دو زبان انگلیسی و فارسی مشاهده کنند.

دیگر ویژگی و مزیت ایران تلنت برای انتشار آگهی این است که، سرویس هوشمند جستجوی ایران تلنت را در اختیار خواهید داشت. به این ترتیب می‌توانید از میان رزومه‌های ارسال شده، کلمه خاص و مد نظر خود را جستجو کنند و این کلمه هم می‌تواند به زبان انگلیسی و هم به زبان فارسی باشد.

در نهایت نیز شما با انتشار آگهی خود در ایران تلنت، به بانکی از رزومه افراد متخصص بازار دسترسی خواهید داشت که می‌توانید از آن برای فرصت‌های شغلی آینده خود استفاده کنید.

ایران تلنت ابزاری کاربردی برای دسترسی شما به متخصصان بازار کار

از آنجایی که تمام شرکت‌ها در بازار کار به دنبال متخصصان هستند و دوست دارند تا آنها را در تیم‌های خود داشته باشند، به همین خاطر نیز رقابت برای رسیدن به آنها نیز بالا است. همین امروز می‌توانید با مراجعه به ایران تلنت و انتشار آگهی استخدامی خود، تغییر را در روند استخدامی و جذب بهترین‌های بازار کار حس کنید.

 م. خ

منبع: ایران تلنت | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha