برخورد اتوبوس کرج - یزد با تپه خاکی در اردستان ۸ مصدوم‌ برجای گذاشت
عکس تزیینی است

کاشان - ایرنا - مسوول مرکز فوریت های پزشکی اردستان گفت: انحراف اتوبوس کرج به یزد از جاده و برخورد با تپه خاکی در محدوده این شهرستان هشت مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش ایرنا، جواد مطیعی روز یکشنبه درگفت‌وگو با خبرنگاران افزود: ساعت پنج و چهار دقیقه بامداد امروز، گزارش انحراف یک دستگاه اتوبوس در محور مهاباد به اردستان به مرکز اورژانس ۱۱۵ اطلاع‌رسانی شدند و نیروهای امدادی مرکز اورژانس به سرعت به محل حادثه به اعزام شدند.

برخورد اتوبوس کرج - یزد با تپه خاکی در اردستان ۸ مصدوم‌ برجای گذاشت

وی ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه اتوبوس که از کرج به مقصد یزد در حال حرکت بود در کیلومتر ۱۵ محور مهاباد به اردستان در محدوده روستای حسین‌آباد از جاده منحرف شد و بدون واژگونی با یک تپه خاکی برخورد کرد.

مسوول مرکز فوریت های پزشکی اردستان با بیان اینکه در این حادثه هشت مسافر اتوبوس دچار مصدومیت شدند، اظهار داشت: مصدومان حادثه شامل چهار زن، سه مرد و یک کودک به وسیله سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی اردستان منتقل شدند و تحت درمان قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: مرکز فوریت‌های پزشکی اردستان با بهره‌گیری از ۶ پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی، یک اتاق فرمان و ۳۷ نفر نیرو به طور شبانه‌روزی و رایگان در حال ارایه خدمات به شهروندان است.

شهرستان اردستان با جمعیت افزون بر ۴۳ هزار نفر در فاصله ۱۱۸ کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha