گل‌محمدی: مشکلات را بگویم شاید باور نکنید؛ عذرخواهی می‌کنم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: همیشه مشکلات زیادی قبل و بعد از لیگ قهرمانان آسیا داریم که اگر بگویم شاید باور نکنید.

به گزارش ایرنا، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از شکست سه بر صفر تیمش برابر الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: از نتیجه ای که مقابل الهلال گرفتیم خیلی ناراحت هستیم و از هواداران عذرخواهی می کنم. مسئولیت این شکست قطعاً به عهده من است و از همه آنها عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: ما مقابل تیم خوبی بازی داشتیم. زمانی هم که گل خوردیم خودمان صاحب توپ بودیم و نتوانستیم به خوبی از پرس حریف خارج شویم. ما به بازیکنان گوشزد کرده بودیم که الهلال زمانی که از حریف توپ می گیرد خطرناک است. آنها تیم خوب و شایسته‌ای بودند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: مشکلات زیادی داریم اما نمی خواهم اینجا زیاد راجع به آن‌ها صحبت کنم. زمانی که با یک گل از حریف عقب افتادیم می‌توانستیم از فرصت مان استفاده کنیم و بازی را به تساوی بکشانیم که این اتفاق رخ نداد.

گل محمدی اضافه کرد: تعویض‌های ما تمام هجومی بود اما حریف قدرتمند بود و اجازه استفاده از فضا را به ما نداد. عملکردمان در نیمه دوم با توجه به مشکلات می‌توانست بهتر باشد. حریف دفاع فشرده داشت و در انتقال به حمله خوب بود. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش امسال به فینال نرسید گفت: نسبت به سال گذشته تغییرات زیادی داشتیم و مشکلات جدیدی هم به تیم ما اضافه شد. مشکلاتی که تیم ما همیشه قبل و بعد از لیگ قهرمانان آسیا دارد عجیب و غریب و باورنکردنی است که بخواهم توضیح دهم شاید شما هم باور نکنید. البته تیم‌های عربی هم با توجه به هزینه‌هایی که انجام می‌دهند خیلی از تیم‌های ایرانی جلوتر هستند.

گل محمدی ادامه داد: متاسفانه الان شرایطی در ایران به وجود آمده که تنها تیم ما نمی‌تواند بازیکن خارجی بگیرد و این برای ما بسیار اذیت کننده است. نمی‌خواهم مقایسه کنم اما از نظر رقابتی و امکاناتی شرایط نابرابری بین ما و تیم‌های دیگر وجود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha