اعتماد به جوانان دلیل پیروزی مقابل تیم مقاومت بود

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با ابراز خوشحالی از پیروزی شاگردانش مقابل تیم مقاومت البرز گفت: اعتماد به بازیکنان جوان و پشتکار آنان رمز این پیروزی بود.

حمید بی غم روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: با اینکه شاهد بازی خوبی از هر ۲ تیم بودیم ولی بازیکنانم تلاش بیشتری نسبت به تیم مقاومت البرز داشتند و دلیل این حرفم ۲ مرتبه جبران عقب افتادن مان از تیم مقابل بود.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با اشاره به بازیکنان مصدوم تیمش، خاطرنشان کرد: فرهاد فخیم، نعمت وند و ابراهیمی بدلیل مصدومیت در اختیار تیم نبودند و لذا به جوانان میدان دادم که از این اعتماد راضی هستم و آنان خوب خودشان را نشان دادند و کم اشتباه بودند.

بی غم اظهار کرد: در بازی قبل مقابل گیتی پسند بازیکنان فشار زیادی را متحمل شدند و این بازی نیز فقط با پنج روز فاصله با بازی قبلی برگزار شد.

برای حضور در جمع بزرگان باید قدر لحظات بزرگ را دانست

سرمربی تیم فوتسال مقاومت البرز نیز با اشاره به شکست ۳ بر۲ تیم اش مقابل مس سونگون گفت: تیم مقاومت از این شکست درس های زیادی را خواهد آموخت.

فرهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار ایرنا، افزود: به آقای بی غم تبریک می گم که این چنین تیم مس را حرفه ای و فنی پیش می برند و تیم مقاومت با توجه به برنامه سه ساله ای که دارد، پیش می رود تا به اهداف خود دست یابد.

سرمربی تیم فوتسال مقاومت البرز خاطر نشان کرد: من مخالف این جمله هستم که بعضی ها موقع شکست می گویند به دلیل اینکه بازیکنانم جوان بودند شکست خوردم، بلکه معتقد هستم برای حضور در جمع بزرگان باید قدر لحظات بزرگ را دانست و در این خصوص باید بسیار تلاش کرد.

کشاورزی اذعان کرد: همانطور که به یاد دارید در فصل قبل، بعد از شکست در بازی رفت مقابل مس به خبرنگاران گفتم در بازی برگشت بازی فوتسال را به نمایش خواهیم گذاشت و شکست در بازی ها درس های زیادی را به آدم می آموزد.

تیم مقاومت البرز با شکست ۳ بر ۲ مقابل تیم مس با ۱۰ امتیاز از رده دوم جدول به رده سوم سقوط کرد.

تیم مس سونگون ورزقان با پیروزی ۳ بر ۲ مقابل تیم مقاومت البرز با تفاضل گل و یک بازی بیشتر نسبت به تیم سن ایچ ساوه به صدر جدول لیگ برتر صعود کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha