یک قمی دیگر به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان کشور دعوت شد

قم-ایرنا- رییس هیات کشتی قم با اشاره به پیگیری‌های انجام شده جهت افزایش کشتی‌گیران اردوی‌ تیم ملی نونهالان کشور، گفت: با پیگیری و دیپلماسی ورزشی هیات کشتی یک قمی دیگر به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان کشور دعوت شد.

هادی علیایی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بعد از اعلام رسمی فدراسیون کشتی مبنی بر اعلام نفرات دعوت شده به اولین مرحله اردوی بستر سازی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان کشور علی بابا کشتی‌گیر ۴۸ کیلوگرمی قم در لیست فراخوانده شده مشاهده می شد.

وی ادامه داد: با پیگیری‌ تعامل‌های صورت گرفته از سوی هیات کشتی استان قم و انجام مکاتبات رسمی با فدراسیون، محمد بیگدلی کشتی‌گیر آینده دار قم نیز به جمع اردونشینان تیم ملی کشتی آزاد نونهالان کشور پیوست.

رییس هیات کشتی قم تصریح کرد: اولین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان کشور از روز ۲۵ مهرماه در خانه کشتی شهید صدرزاده برگزار می شود.

علیایی در ادامه با اشاره به درخشش نونهالان قم در رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور طی مهرماه سالجاری گفت: تیم اعزامی قم به رقابت‌های قهرمانی کشتی فرنگی نونهالان کشور تیم قم با کسب ۲ مدال طلا و یک برنز و با ۴ پله صعود نسبت به دوره قبل سکوی سوم مسابقات کشور را از آن خود کرد.

وی اضافه کرد: در این رقابت ها امیرمهدی سعیدی‌نوا فرنگی کار وزن ۵۲ کیلوگرم و امیرحسین نعمت زاده کشتی گیر ۷۵ کیلوگرمی قم در رقابت‌های قهرمانی کشور در کوهدشت لرستان با راهیابی به فینال این مسابقات صاحب گردن آویز طلا شدند و محمد جواد ابوطالبی نیز در دیدار شانس مجدد رقابت ها  مدال برنز رقابت‌های کشتی فرنگی نونهالان ایران  را به نام استان قم ثبت کرد./

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha