دولت سیزدهم با تمام توان به مردم خدمت می‌کند

قم - ایرنا - تولیت آستان حضرت معصومه (س) گفت: دولت سیزدهم با تلاش مضاعفی که دارد روز تعطیل در برنامه خود نداشته و با تمام توان در راستای خدمات رسانی به مردم تلاش می‌کند.

به گزارش عصر شنبه روابط عمومی علوم پزشکی قم، آیت الله سید محمد سعیدی در دیدار با بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اقدام‌های صورت گرفته در حوزه کرونا اظهار داشت: باید از مجموعه تلاش‌های صورت گرفته و خدمات بهداشت و درمان و قدردانی کنیم چرا که شاهد خدمات ارزشمندی در این عرصه هستیم.

وی افزود: در قم اقدام‌های بسیار موثری در حوزه بهداشت و درمان صورت گرفت که از تلاش‌های  بهداشت و درمان تشکر می‌کنیم.

آیت الله سعیدی با اشاره به روی کار آمدن دولت جدید گفت: این دولت با تلاش مضاعفی که دارد روز تعطیل در برنامه خود نداشته و با تمام توان در راستای خدمات رسانی به مردم تلاش می‌کند.

تولیت حضرت فاطمه معصومه با اشاره به واکسیناسیون صورت گرفته در استان گفت: انتظار است مردم قم در این عرصه نیز پیشتاز بوده و در امر واکسیناسیون تلاش بیشتری داشته و الگو باشند.

وزیر بهداشت نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از اقدام‌های صورت گرفته در راستای مقابله با کرونا و واکسیناسیون گفت: یکی از اقدام‌های صورت گرفته رعایت مسائل بهداشتی در اماکن مذهبی مانند حرم ها و مساجد است که به خوبی رعایت شده و حتی بیشتر از فضاهای دیگر است که قدردان این مجموعه‌ها هستیم. 

بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با سفر به شهر قم و زیارت حرم حضرت معصومه و مسجد جمکران با چند تَن از علما و مراجع از جمله حضرات آیات حسین نوری همدانی، جعفر سبحانی و سید هاشم حسینی بوشهری دیدار و گفت‌وگو کرد./

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha