نشست مشترک رییس فدراسیون فوتبال و دبیر شورای عالی مناطق آزاد

تهران- ایرنا- نشست مشترک رییس فدراسیون فوتبال و دبیر شورای عالی مناطق آزاد جهت توسعه همکاری‌های مشترک و احداث کمپ‌های تیم‌های ملی برگزار شد.

به گزارش ایرنا، جلسه مدیران فدراسیون فوتبال با مسوولان سازمان مناطق آزاد کل کشور امروز(شنبه) در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد برگزار شد.

در این نشست شهاب‌الدین عزیزی‌خادم، رییس فدراسیون فوتبال، احسان اصولی عضو هیات رییسه و سرپرست کمیته بازاریابی و تلویزیون، علی درویش‌پور رییس سازمان منطقه آزاد قشم و مهدی زارعی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این منطقه، حضور داشتند و سعید محمد، دبیر شورای عالی سازمان مناطق آزاد و مشاور ریاست جمهوری میزبان این جلسه بود.

محور اصلی این دیدار اما برنامه ریزی برای راه‌اندازی کمپ‌های تیم‌های ملی در مناطق آزاد از جمله کیش، قشم، اروند و انزلی بود و و به این ترتیب درباره موارد مختلف مرتبط با این پروژه بحث و تبادل نظر صورت گرفت. هم‌چنین مقرر شد برنامه ریزی جامعی برای اعزام طرفداران ایرانی به جام جهانی قطر و محل استقرار و تسهیل تردد آنها به قطر، میزبان جام جهانی با رعایت اصل سفر ارزان قیمت صورت بگیرد.

از آنجایی که سازمان مناطق آزاد برای حمایت همه جانبه از تیم‌های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی مردان و زنان اعلام آمادگی کرده است، در این نشست توافق شد تا اقدامات لازم برای امضای تفاهم‌نامه فی‌مابین تا هفته آینده توسط تیم حقوقی فدراسیون فوتبال و سازمان مناطق آزاد انجام شود.

جزییات بیشتر درباره این تفاهم‌نامه و همکاری به زودی به اطلاع جامعه فوتبال ایران خواهد رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha