جانبازان ۷۰ درصد «محمدی» و «معصومی» به یاران شهید خود پیوستند

تهران - ایرنا - جانباز گرانقدر ۷۰ درصد دفاع‌مقدس «محمد محمدی» از استان خراسان رضوی، ‌ «جلال معصومی» از استان فارس پس از سال‌ها تحمل درد و رنج مجروحیت به یاران شهیدشان پیوستند و مادر شهیدان  «مسعود و مسلم بهروز» آسمانی شد.

به‌ گزارش‌ خبرنگار حوزه  ایثار و شهادت ایرنا، جانباز گرانقدر ۷۰ درصد «محمد محمدی» پس از سال‌ها تحمل درد و رنج مجروحیت بر اثر شدت جراحات و ایست قلبی در ۲۴ مهرماه در سن ۵۲ سالگی به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

مراسم تشییع پیکر مطهر این جانباز شهید فردا از میدان شهدا تا میدان مرکزی شهرستان تربت‌حیدریه همراه با ادای احترام مسئولان برگزار و پیکر مطهر این جانباز سرافراز در گلزار شهدای بهشت عسکری این شهرستان در جوار همرزمان شهیدش به خاک سپرده می‌شود.

جانبازان ۷۰ درصد «محمدی» و «معصومی» به یاران شهید خود پیوستند

جانباز شهید «محمد محمدی» فرزند یاسین سال ۱۳۴۸ در تربت حیدریه چشم به جهان گشود و سال ۱۳۶۱ در منطقه سومار از ناحیه جمجمه و پای راست مجروح و به مقام جانبازی نائل آمد.

جانباز ۷۰ درصد «معصومی» به یاران شهیدش پیوست

جانباز گرانقدر ۷۰ درصد نخاعی «جلال معصومی» از استان فارس پس از ۳۶ سال تحمل درد ناشی از دوران دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست.

  «جلال معصومی» جانباز گرانقدر ۷۰ درصد استان فارس در دوران دفاع مقدس پس از ۳۶ سال تحمل رنج جانبازی، دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.

پیکر مطهر این شهید بزرگوار از مقابل حرم مطهر سید علاالدین حسین(ع) به سمت دارالرحمه شیراز تشییع و در گلزار مطهر شهدا به خاک سپرده شد.

شهید جلال معصومی ۲۲ اسفندماه سال ۱۳۶۴ در منطقه ابوغریب از ناحیه کمر به مقام جانبازی نائل شد.

مادر گرامی شهیدان «بهروز» آسمانی شد

مادر گرامی شهیدان «مسعود و مسلم بهروز» از شهدای استان فارس در دوران دفاع مقدس دیدار حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

 مرحومه حاجیه خانم «معصومه زمانی» مادر گرامی شهیدان «مسعود و مسلم بهروز» از شهدای شهرستان استهبان در سن ۸۴ سالگی بر اثر کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت.

پیکر آن مرحومه از حرم مطهر امامزاده پیر مراد شهرستان استهبان به سمت گلزار مطهر شهدای جنب امامزاده تشییع و به خاک سپرده شد.

شهیدان «مسعود و مسلم بهروز» سال ۱۳۶۷ و سال ۱۳۶۱ در منطقه شلمچه به شهادت رسیدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha