ابلاغ بخشنامه هفته پژوهش ۱۴۰۰ به آموزش و پرورش استان‌ها

تهران- ایرنا- پژوهشگاه مطالعات آموزش ‌و پرورش بخشنامه برگزاری مراسم هفته پژوهش سال ۱۴۰۰ را برای اعلام برنامه‌های معرفی پژوهشگران برگزیده به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، با توجه به برگزاری مراسم بزرگداشت هفته پژوهش وزارت آموزش و پرورش و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده و معرفی پژوهش‌ها و تجارب پژوهشی برتر، در هفته آخر آذرماه سال۱۴۰۰، از سوی پژوهشگاه مطالعات آموزش ‌و پرورش «بخشنامه برگزاری مراسم هفته پژوهش سال ۱۴۰۰» به ادارات کل آموزش و پرورش استانها ابلاغ شد.

بر اساس این بخشنامه، از مدیران کل استان خواسته شده است؛ مستندات مربوط به بخش‌های مختلف مراسم بزرگداشت هفته پژوهش، شامل: پژوهشگر و فناور برتر، معلم پژوهنده برتر، طرح پژوهشی برتر، پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری برتر و تجارب برتر در مدیریت پژوهشی را به پژوهشگاه مطالعات آموزش‌وپرورش ارسال کنند.

بر این اساس، در آیین بزرگداشت هفته پژوهش ۱۴۰۰، برنامه هایی جهت شناسایی و معرفی دانش‌آموزان پژوهشگر برگزیده، رؤسای پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی برگزیده، کمیته پژوهشی برتر حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش و  شورای تحقیقات برتر استانی تدارک دیده شده است.

این بخشنامه را اینجا بخوانید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha