پایان مسابقات تورجهانی تنیس زیر ۱۸ سال تهران؛ نماینده ترکیه قهرمانی شد

تهران- ایرنا-  تنیسور اهل کشور ترکیه پس از برتری در دیدار فینال عنوان قهرمانی تور جهانی زیر ۱۸ سال تهران را از آن خود کرد.  

به گزارش ایرنا،  هشتمین روز رقابت‌های تور جهانی زیر ۱۸ سال در بخش دختران و پسران در زمین‌های تنیس باشگاه آپت استقلال برگزار شد.  

در بخش دختران ماندگار فرزامی با نتیجه ۲ بر صفر مقابل درسا چراغی به پیروزی دست یافت و صاحب عنوان قهرمانی شد. فاطمه سادات زنجانی و نماینده ترکیه مشترکا سوم شدند.

در بخش پسران نیز توپراک آوچی باشی از ترکیه با نتیجه ( ۴-۶ و ۴-۶ ) در مجموع ۲ بر صفر مقابل آرتیوم دوروفیو از فرانسه پیروز شد تا عنوان قهرمانی این مسابقات را به نام‌ خود ثبت کند، نماینده فرانسه نائب قهرمان شد و تنیسورهای دانمارک و مجارستان مشترکا سوم شدند.  

پیش از این با انجام دیدارهای پایانی بخش ۲نفره، تیم آرتیوم دوروفیو از فرانسه - یونس طلاور از ایران با نتیجه (۱-۶ و۵-۷ ) مقابل زوج امیر علی قوام و سامان رضاییان از ایران به پیروزی رسید و قهرمان شد و تیم ایران در جایگاه دوم ایستاد.  

در بخش دختران نیز نمایندگان ترکیه عناوین اول و دوم را بدست آوردند.  

به این ترتیب این مسابقات که  از ۱۷  مهر با رقابت ٤٤ دختر و ٦٠ پسر در در زمین های تنیس آپت استقلال آغاز شده بود امروز با انجام دیدارهای پایانی بخش انفرادی به پایان رسید.  

گفتنی است سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده سینا ابراهیمیان سرداور نشان سفید کشورمان بود و امیر همایون صدری به عنوان مدیر مسابقات حضور داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha