قاتل نوزاد ۱۸ ماهه سنندجی دستگیر شد

سنندج - ایرنا - رییس پلیس آگاهی استان کردستان گفت: قاتل نوزاد ۱۸ ماهه سنندجی در یک عملیات ضربتی توسط پلیس در این شهر دستگیر شد. 

به گزارش ایرنا، سرهنگ عبدالله فاتحی عصر روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اعلام گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر سرقت طلاجات و مرگ مشکوک نوزاد ۱۸ ماهه در شهرستان سنندج، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع تیم‌های بررسی صحنه جرم و کارآگاهان پلیس آگاهی استان در محل وقوع این حادثه جنایی حاضر و تحقیقات آغاز شد.

رییس پلیس آگاهی کردستان با اشاره به گمانه‌زنی‌های غیرمرتبط در خصوص علت وقوع این حادثه توسط رسانه‌های معاند و موج‌سواری آنان در این زمینه که هدفی جز تشویش اذهان عمومی ندارند، اضافه کرد: کارآگاهان با انجام تحقیقات فنی و تخصصی از ساختگی بودن موضوع مطلع شدند و با هماهنگی مقام قضایی قاتل را که یکی از نزدیکان دختربچه بود دستگیر کردند که در اظهارت خود به قتل اعتراف کرد.

وی یادآور شد: فرد قاتل در تحقیقات پلیسی اظهار داشت به علت فرار از مجازات جرم مرتکب شده، اقدام به ساختن سناریوی سرقت و قتل کرده و از عمل خود ابراز ندامت و پشیمانی کرد.

سرهنگ فاتحی اڟهار داشت: در صورت روشن شدن دیگر زوایای این پرونده، متعاقبا اعلام خواهد شد لذا شهروندان اخبار موثق را از طریق خبرگزاری‌های رسمی استان پیگیری کنند.

چند روز پیش خبری در فضای مجازی مبنی بر سرقت ازط یک واحد مسکونی در سنندج و قتل درختربچه ۱۸ ماهه هنگام سرقت گردن بند و منتشر شده بود.

سنندج با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت مرکز استان کردستان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha