صدرنشینی تیم فوتسال مِس در شب برتری فرش‌آرا و زندی بتن مقابل حریفان

تهران- ایرنا- هفته پنجم لیگ برتر فوتسال با برتری مس سونگون و صدرنشینی این تیم در جدول پیگیری شد. فرش آرا مشهد و زندی بتن کلاردشت نیز توانستند مقابل حریفان خود به برتری برسند.

به گزارش ایرنا،  هفته پنجم لیگ‌ برتر فوتسال عصر شنبه با برگزاری سه دیدار از ساعت ۱۷ پیگیری شد و در پایان تیم‌های مس سونگون، فرش آرا و زندی بتن کلاردشت موفق شدند از سد حریفان خود بگذرند.  

در مهم‌ترین دیدار این هفته تیم‌های مس سونگون ورزقان و مقاومت البرز مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در پایان تیم میزبان موفق شد با نتیجه سه بر دو مقاومت را از پیش رو بردارد.  

حمید احمدی (۲ گل) و علیرضا عسگری گل های مس و علیرضا ابوالقاسمی و ابوالفضل افضلی گل های مقاومت را به ثمر رساندند.  

مس با این پیروزی ۱۲ امتیازی شد و به صدر جدول صعود کرد. مقاومت نیز با این نتیجه ۱۰ امتیازی ماند و به رتبه دوم سقوط کرد.  

در دیگر دیدار این هفته تیم زندی بتن کلاردشت میزبان چیپس کامل مشهد بود و در نهایت تیم کلاردشت توانست با نتیجه سه بر یک نماینده مشهد را شکست دهد.  

رشید قلی پور، محسن منتظمی و رحمان سارانی گل های میزبان را به ثمر رساندند و ناصر حاجی نیز تک گل چیپس کامل را وارد دروازه حریف کرد.  

زندی بتن با این سه امتیاز ۹ امتیازی شد و در رده پنجم قرار گرفت.  چیپس کامل مشهد نیز با چهار امتیاز در رده نهم قرار دارد.  

حفاری خوزستان و فرش آرای مشهد نیز دیگر دیدار هفته پنجم را برگزار کردند و در پایان تیم فرش آرا موفق شد ملی حفاری را با نتیجه چهار بر یک شکست داده و دومین پیروزی متوالی خود را در لیگ جشن بگیرد.

محمدرضا رحمان نیا، اکبرکاظمی(۲گل) و سعید سروری گل های فرش آرا وارد دروازه میزبان کردند و ابوالفضل عباسی تک گل ملی حفاری را به ثمر رساند.  

فرش آرا با ۷ امتیاز در رده هفتم قرار گرفت و حفاری نیز با سه امتیاز در رده دهم باقی ماند.  

فردا (یکشنبه) نیز چهار دیدار باقی‌مانده از هفته پنجم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۷ برگزار خواهد شد که به شرح زیر است: 

گیتی پسند اصفهان - کراپ الوند (این دیدار به  دلیل پخش زنده تلویزیونی، نیم ساعت زودتر از دیگر دیدارها برگزار می‌شود)

فردوس قم - سن ایچ ساوه 

شهروند ساری - سپاهان اصفهان

راگا شهرری - فولاد زرند ایرانیان

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha