رونق تولید جزو مهمترین برنامه‌های سازمان اوقاف است

قزوین - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: در دوره اخیر مدیریتی این سازمان براساس منویات رهبر معظم انقلاب به موضوع رونق تولید به صورت ویژه پرداخته می‌شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام غلامرضا عادل روز شنبه در حاشیه افتتاح باغ پنج هکتاری کشت بافت انگور در شهرستان بوئین زهرا اظهار داشت: سازمان اوقاف و امور خیریه با تمام توان در حال پیگیری برای رونق تولید در موضوعات وقف است.

این مسوول گفت: باغ پنج هکتاری کشت بافت انگور در شهرستان بوئین زهرا جزو افتخارات استان و مجموعه وقف است که در آینده ای نزدیک به ثمر خواهد رسید و به زودی برای مردم منطقه منشاء خیر و برکت خواهد بود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اضافه کرد: خوشبختانه اقدامات بسیار زیادی در استان قزوین در زمینه وقف انجام شده و به نوعی بسیاری از موقوفات احیا شده است که بسیار مطلوب ارزیابی می شود و امیدواریم ادامه پیدا کند.

باغ پنج هکتاری کشت بافت انگور بوئین زهرا با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال امروز افتتاح شد.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین، پرده برداری از ضریح امامزاده صالح (ع) روستای ککین و کاشیکاری امامزاده حلیمه خاتون (س) روستای عصمت آباد و بهره برداری از حسینیه امامزاده علی اکبر سگزآباد از برنامه های معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در شهرستان بویین زهرا است.

این مسوول همچنین در سفر یک روزه خود به قزوین، سنگفرش بقعه سید علی (ع) روستای شارین در شهرستان تاکستان و ۱۶ واحد از مجتمع ۱۶۰ واحدی بیدستان را در شهرستان البرز به بهره برداری می رساند.

این پروژه ها به مناسبت فرارسیدن دهه وقف در استان قزوین به بهره برداری می رسند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha