رییس سازمان محیط زیست: تقویت تعامل درون و برون سازمانی ضروری است

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست با تاکید ضروری بودن تقویت تعامل درون و برون سازمان گفت: همکاران ضمن تقویت ارتباط و تعامل درون و برون سازمانی باید بتوانند مدیریتی جامع و کلان را در سایر حوزه‌ها به کار ببرند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از سازمان حفاظت محیط زیست، علی سلاجقه در بازدید از معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان محیط زیست، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم کیومرث کلانتری، معاون فقید محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان به اهمیت موضوع اطلاع رسانی در محیط زیست کشور پرداخت.

وی اظهار داشت: اهمیت اطلاع رسانی و مستند سازی در سازمان بسیار حائز اهمیت است زیرا با تقویت این بخش می توانیم مردم را از کارهای صورت گرفته، مطلع کنیم.

سلاجقه افزود: میدان در اختیار شماست و شما هستید که می توانید با مشخص کردن توان اکوسیستم منطقه و شاخص های آن و ظرفیت سازی، نقش مهمی را در سازمان ایفا کنید.

معاون رئیس جمهوری به ضرورت ایجاد سامانه دیتابیس ملی سازمان حفاظت محیط زیست اشاره کرد و گفت: با ایجاد این سامانه و آنالیز اطلاعات در تمامی موارد از جمله حوضه آبریز ، خاک و غیره، اساتید دانشگاهی و دانشجویان و سایر افراد متخصص نیز می توانند از این سامانه در جهت تکمیل و پروژه های تحقیقاتی استفاده کنند.

در این نشست که مدیران مختلف بخش معاونت محیط زیست طبیعی حضور داشتند، عملکرد و برنامه های آتی این معاونت مطرح و بررسی شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha