خطر موج ششم‌ ویروس کرونا در کمین شهروندان سرپل‌ذهابی است

قصرشیرین - ایرنا - معاون شبکه بهداشت و درمان سرپل‌ذهاب گفت: خطر موج ششم‌ ویروس کرونا در کمین است از این رو مردم برای در امان ماندن از شر این ویروس منحوس باید هرچه سریع تر برای تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.

دکتر «محسن‌ مرادی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اکنون برنامه واکسیناسیون کرونا برای تمام گروه های سنی بالای ۱۲ سال در شهرستان انجام می شود و عموم مردم می توانند برای تزریق واکسن به مراکز واکسیناسیون شهرستان مراجعه کنند.

وی اظهار داشت: تاکنون ۷۰ درصد از جمعیت شهرستان علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند و این جمعیت قابل قبولی است اما انتظار می‌رود با توجه به گزارشات رسیده در مورد موج ششم کرونا، همه همشهریان هرچه سریعتر برای  واکسینه شدن اقدام کنند.

معاون شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب گفت: هم اکنون این شعار که "همین امروز برای واکسینه شدن اقدام کنیم"  یک حرف درست و منطقی است از این رو از همه همشهریان به خصوص جمعیت دانش آموزی خواهش می کنم هرچه سریعتر برای واکسیناسیون اقدام کنند.

 دکتر مرادی ادامه داد: انتظار ما این است تا پایان هفته جاری با همکاری گروه های مختلف مردم جمعیت افراد واکسینه شده را به ۹۰ درصد برسانیم.

وی اضافه کرد: از همشهریان انتظار می رود با توجه به وضعیت قرمز این شهرستان ضمن مراجعه برای تزریق واکسن، همچنان از ماسک استفاده کنند و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله اجتماعی از حضور در تجمعات خودداری کنند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت دارد.

براساس رنگ بندی جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان‌های پاوه، جوانرود و سرپل ذهاب همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

براساس این گزارش، شهرستان‌ های کرمانشاه، هرسین، سنقروکلیایی، کنگاور، صحنه، اسلام آبادغرب و روانسر در وضعیت نارنجی و شهرستان های قصرشیرین، ثلاث باباجانی، گیلانغرب و دالاهو نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha