قهرمانان رشته بدنسازی شهرستان آوج تجلیل شدند

قزوین – ایرنا - قهرمانان رشته بدنسازی و پرورش آوج روز شنبه با حضور نصرت الله علیرضایی فرماندار شهرستان و جمعی از مسوولان تجلیل شدند.

به گزارش ایرنا، فرماندار آوج در این مراسم گفت:توسعه ورزش و حمایت از ورزشکاران در دستور کار ما قرار دارد و برنامه ریزی های لازم برای حمایت همه جانبه از ورزشکاران شهرستان صورت گرفته است.

علیرضایی اضافه کرد: شهرستان آوج به رغم دوری از مرکز استان و محرومیت های متعدد، استعدادهای زیادی در رشته های مختلف ورزشی دارد و باید حمایت های لازم برای رشد و شکوفایی آنها صورت گیرد.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین نیز در این مراسم گفت: سیاست هیات بدنسازی استان، توجه و کمک‌ همه جانبه به هیات‌های شهرستانی بوده و برنامه ریزی لازم در این زمینه صورت گرفته است.

آفشید خوشنویس گفت: باشگاه های بدنسازی و پرورش استان در دوره شیوع کرونا بیشترین آسیب را دیدند و ورزشکاران این رشته نیز بر اثر تعطیلی باشگاه ها متضرر شدند.

وی اضافه کرد: امیدواریم با حمایت مسوولان استان و شهرستان ها شاهد حمایت های قانونی و جامع از ورزشکاران این رشته باشیم و بتوانیم بخشی از خسارات وارد آمده به آنها را جبران کنیم.

در ادامه این جلسه، مهدی افتخاری  به عنوان رئیس جدید هیأت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان آوج معرفی شد.

شهرستان آوج در ۱۲۰ کیلومتری قزوین واقع شده و یکی از شهرستان های محروم استان محسوب می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha