خسروی‌وفا: صحبت‌های رهبری وظیفه ما را سنگین‌تر کرد

تهران- ایرنا- رئیس کمیته ملی پارالمپیک، گفت: صحبت‌های مقام معظم رهبری وظیفه ما را سنگین‌تر کرد تا کارمان را جدی‌تر انجام دهیم.

به گزارش ایرنا؛ «محمود خسروی‌وفا» امروز (شنبه) در مراسم روز ملی پارالمپیک، اظهار داشت: با صحبت‌های مقام معظم رهبری وظیفه ما سنگین‌تر شده تا کارمان را جدی‌تر انجام دهیم. سال گذشته از تولیدات ملی خودمان رونمایی کردیم و بیشتر هم با صنایع دفاع کار کردیم و امروز هم سعی می‌کنیم با بخش‌های خصوصی کار کنیم چون می‌توانیم توسعه بیشتری داشته باشیم.

رئیس کمیته پارالمپیک، ادامه داد: بحث استخدام ورزشکاران در سال قبل تصویب شد و منتظر تصمیم دولت هستیم. اکنون پس از دیداری که ورزشکاران با مقام معظم رهبری داشتند و رهبری دستور دادند باید سرعت عمل بیشتری داشته باشیم و فکر می‌کنم در این زمینه تا پایان سال نتیجه بگیریم. وزیر ورزش هم در زمینه استخدام و حقوق آنها در صندوق حمایت از قهرمانان پیگیر هستند. 

وی در مورد توسعه زیرساخت‌ها، عنوان کرد: زیرساخت‌ها به عهده کمیته پارالمپیک نیست و برعهده فدراسیون‌ها و وزارت ورزش است که به شرکت توسعه داده می‌شود. بودجه‌ای که دولت به ما می‌دهد در حوزه قهرمانی و حمایت از تولیدات ملی است.

خسروی‌وفا ادامه داد: زیرساخت‌ها کار ما نیست، ابتدا بگویم که من نمی‌دانم وزیر ورزش چه گفته‌اند، کار ما در زیرساخت‌ها تعریف نشده است، بودجه ما در یک تفاهمنامه در زمینه آموزش، توسعه، گسترش و حضور در میادین قهرمانی است که فدراسیون‌ها را حمایت می‌کنیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha